dnes
Neděle - snih
2°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - polojasno
5°C
Začala registrace na Letní Praga cup v Milovicích
Ilustrační foto: Praga cup

Začala registrace na Letní Praga cup v Milovicích

Již nyní můžete registrovat svůj tým na prestižní turnaj v malé kopané na hřišti AFK v Milovicích, který se uskuteční v sobotu 21. června.

Turnaje se zúčastní 24 týmů, kteří budou rozděleni do čtyř skupin po šesti týmech. Bude se hrát na čtyřech hřištích zároveň. Turnaj se hraje systémem 5+1.

Do pavouka play-off postupují z každé skupiny 4 nejlepší týmy. Oceněny budou celkově čtyři nejlepší týmy. Vítěz turnaje si navíc odveze putovní pohár a medaile. Dále bude oceněn nejlepší hráč, střelec a brankář turnaje.

Startovné je 1500 korun za tým. Restaurace je přímo na hřišti, kde bude možné zakoupit čepované pivo a grilované maso. Pizzerie je vzálena 400 metrů.
Možnost stanování přímo v areálu. Partneři turnaje jsou AFK Milovice a město Milovice. Turnaj není omezen pohlavím ani zkušenostmi, jediné omezení je věk nad 15 let. Registrovat svůj tým můžete na www.pragacup.cz. Na stránkách najdete podrobné informace o turnaji.

praga-cup-logo-nahled


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru