dnes
Neděle - jasno
31°C
zítra
Pondělí - prehanky-dest
30°C
pozítří
Úterý - prehanky-dest
27°C
ByznysKoronavirus

Začala fungovat Tesco Zásilka, nová služba pro nákup trvanlivých potravin online

Tesco uvádí na trh novou službu Tesco Zásilka, který spočívá v doručování nákupů kurýrem až domů.

tesco-box-products-final-cz Tesco Zásilka je předem připravené balení sestavené z 24 trvanlivých potravin a základní drogerie, který by mělo být doručeno kurýrní přepravou nejpozději do tří pracovních dní. Zákazníci tak najdou v předem připravené zásilce například těstoviny, luštěniny, konzervy, mouku, trvanlivé mléko, paštiku, kávu, sušenky, toaletní papír či papírové kapesníky.

Obsah každého balení je sestaven tak, aby jedná až dvěma osobám zajistil základní potraviny na celý týden. Fixní cena za 1 zásilku je 749 korun včetně dopravy. Zákazníci si nemohou jednotlivé položky v rámci zásilky měnit, vždy je nutné objednat celou zásilku.

Objednávat lze online na https://itesco.cz/sluzby-a-znacky/nakupy/zasilka/ nebo prostřednictvím mobilní aplikace vždy pouze jednu Tesco Zásilku za den.

„Tesco Zásilka je určena především těm zákazníkům, pro které je nyní obtížné se dostat do obchodů a nakoupit si. Jsem potěšen, že budeme moci zákazníkům nabídnout tuto extra malou pomoc, “ vysvětluje Patrik Dojčinovič, výkonný ředitel Tesco pro ČR.

Tesco Zásilka je doplňkovou online službou vedle již fungující služby Tesco online nákupy, která je nyní dostupná pro více než 5 milionům zákazníků. Aby se uspokojila zvýšená poptávka po doručování nákupů domů, navýšilo Tesco kapacitu volných termínů pro doručování v rámci služby Tesco online nákupy o 20 procent, přičemž další volné kapacity budou k dispozici v nadcházejících týdnech.


Na radnici Prahy 2 s roušku

5. srpna 2020 v 09:53

Povinná ochrana úst a nosu zůstává ve zdravotnických a sociálních zařízeních, na větších akcích uvnitř a v metru.

Další články
Nahoru