Dnes Pátek - skorojasno 8°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 8°C
Pátek 31. 3. 2023
Svátek má Kvido
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
ByznysZpravodajství

Žabka otevřela dvě nové prodejny, jedna z nich je v centru Prahy

Maloobchodní síť Žabka otevřela během února pro své zákazníky dvě prodejny ve dvou největších městech České republiky. Zákazníci Žabky mohou nově nakupovat v obchodech nacházejících se v Jindřišské ulici na Praze 1 a v ulici Fryčajova v brněnské čtvrti Obřany.

„Rozšiřování sítě prodejen je jednou z našich dlouhodobých priorit, kterou se nám daří naplňovat mimo jiné zásluhou fungující spolupráce s našimi franšízanty, což je také případ nově otevřených prodejen v Praze a v Brně. Jsem rád, že tito schopní jedinci s chutí a energií podnikat jsou spojeni právě s Žabkou a pomáhají upevnit její postavení na tuzemském obchodním trhu,“ uvedl Radim Lunda, generální manažer maloobchodní sítě prodejen Žabka.

V nových prodejnách o ploše zhruba 140 metrů čtverečních zákazníci mohou vybírat denně od 6 do 23 hodin z nabídky potravin. Více než dvě stě produktů základního zákaznického košíku, do něhož patří vybrané pečivo, ovoce, zelenina, uzeniny, lahůdky nebo mléčné výrobky, je navíc součástí programu trvale nízké ceny.

„Nabídku sortimentu však na všech našich prodejnách upravujeme na základě mapování nákupního chování a potřeb zákazníků, které se nejen vlivem trendů, ale především aktuální ekonomické situace průběžně mění,“ podotkl Lunda s tím, že nabídka produktů a služeb je koncipována tak, aby oslovila co nejširší škálu zákazníků.

Prodejny Žabka navíc nabízí řadu doplňkových služeb včetně možnosti výběru hotovosti nebo vyzvednutí zásilek v rámci služby Žabka point.


Autor: puc

ERC Advanced Grant na výzkum inteligentních počítačových systémů

Dnes v 10:24

Josef Šivic z Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) Českého vysokého učení technického v Praze získal prestižní ERC Advanced grant pro svůj výzkum v oblasti inteligentních počítačových systémů schopných učit se v dynamicky měnícím se...

Dohoda Prahy 2 s provozovateli zavádí pravidla pro bikesharing na území městské části

Včera ve 23:04

Zástupci městské části Praha 2 a bikesharingových společností společně podepsali Dohodu o provozu bikesharingu na území Prahy 2, která zavádí jasná pravidla jeho provozování v této městské části. Svým podpisem se zástupci společností zavázali k jejich dodržování. Informovala o tom v tiskové zprávě...

Praha 6: Setkání s občany Břevnova

28. března 2023 ve 22:47

Témata, která vás zajímají, můžete probrat se zástupci radnice Prahy 6 před Galerií Kuzebauch, na rohu ulic Dvořeckého a Říčanova.

Další články
Nahoru