Dnes Středa - oblacno 28°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 25°C
Středa 19. 6. 2024
Svátek má Leoš
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
ByznysZpravodajství

Žabka otevřela dvě nové prodejny, jedna z nich je v centru Prahy

Maloobchodní síť Žabka otevřela během února pro své zákazníky dvě prodejny ve dvou největších městech České republiky. Zákazníci Žabky mohou nově nakupovat v obchodech nacházejících se v Jindřišské ulici na Praze 1 a v ulici Fryčajova v brněnské čtvrti Obřany.

„Rozšiřování sítě prodejen je jednou z našich dlouhodobých priorit, kterou se nám daří naplňovat mimo jiné zásluhou fungující spolupráce s našimi franšízanty, což je také případ nově otevřených prodejen v Praze a v Brně. Jsem rád, že tito schopní jedinci s chutí a energií podnikat jsou spojeni právě s Žabkou a pomáhají upevnit její postavení na tuzemském obchodním trhu,“ uvedl Radim Lunda, generální manažer maloobchodní sítě prodejen Žabka.

V nových prodejnách o ploše zhruba 140 metrů čtverečních zákazníci mohou vybírat denně od 6 do 23 hodin z nabídky potravin. Více než dvě stě produktů základního zákaznického košíku, do něhož patří vybrané pečivo, ovoce, zelenina, uzeniny, lahůdky nebo mléčné výrobky, je navíc součástí programu trvale nízké ceny.

„Nabídku sortimentu však na všech našich prodejnách upravujeme na základě mapování nákupního chování a potřeb zákazníků, které se nejen vlivem trendů, ale především aktuální ekonomické situace průběžně mění,“ podotkl Lunda s tím, že nabídka produktů a služeb je koncipována tak, aby oslovila co nejširší škálu zákazníků.

Prodejny Žabka navíc nabízí řadu doplňkových služeb včetně možnosti výběru hotovosti nebo vyzvednutí zásilek v rámci služby Žabka point.


Autor: puc

Praha 3 loni hospodařila se schodkem 378 milionu korun

Dnes ve 12:47

Radnice Prahy 3 loni hospodařila s příjmy 1,08 miliardy a výdaji 1,46 miliardy korun. Rozdíl městská část pokryla z přebytků minulých let. Na běžné, provozní výdaje městská část dala zhruba 727,9 milionu a na investice asi 733,3 milionu korun. Vyplývá to ze závěrečného účtu, který v úterý...

Pietní akt v Resslově a Václavské ulici připomněl hrdiny útoku na Heydricha

Dnes ve 12:02

Včera si položením růží a zapálením svíček, panychidou v chrámu sv. Cyrila a Metoděje a pietním aktem v Resslově ulici připomněla Praha 2 sedm československých vojáků, kteří před 82 lety v kryptě sváděli svůj poslední a hrdinský boj proti nacistické přesile.

Praha schválila akční plán kultury na letošní rok

Dnes v 11:12

Rada hl. m. Prahy na pondělním jednání schválila Akční plán Kulturní politiky hlavního města Prahy 22+ na rok 2024. Dokument obsahuje konkrétní projekty připravované hlavním městem nebo jím zřizovanými či založenými organizacemi, které budou v letošním roce zahájeny nebo se v nich bude pokračovat....

Praha 5 loni hospodařila se schodkem 227,3 milionu korun

Dnes v 09:45

Praha 5 loni hospodařila s příjmy 910 milionu a výdaji 1,14 miliardy korun. Rozdíl asi 230 milionu korun městská část pokryla z přebytků minulých let. Na běžné výdaje vydala 763,7 milionu korun a na investice 373,6 milionu korun. Vyplývá to ze závěrečného účtu, který v úterý projednali zastupitelé...

Když se setká budoucnost s budoucností. Pro LOM PRAHA a VR Group je nábor nových zaměstnanců prioritou

Dnes v 08:46

Přímá komunikace žáků 7. a 8. tříd základních škol s potenciálními zaměstnavateli, to byl ústřední námět akce Technika do škol, která je má motivovat ke studiu technických oborů a ředitelům škol i kariérním poradcům poskytnout aktuální vhled do potřeb průmyslu a trhu práce. Účast na setkání...

Další články
Nahoru