dnes
Pátek - jasno
14°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Zabiju Tě, vyhrožoval agresor ženě dlouhým nožem, pak chtěl v batohu ukrást čivavu
Čivava se málem stala obětí agresivního muže. Ilustrační foto:KristinaV / Wikimedia Commons

Zabiju Tě, vyhrožoval agresor ženě dlouhým nožem, pak chtěl v batohu ukrást čivavu

V pondělí odpoledne přijalo operační středisko městské policie na tísňovou linku 156 oznámení, že v ubytovně v Praze 10 muž napadá ženu nožem. Na místo byly vyslány dvě hlídky strážníků z Prahy 15.

Zde se hlídky spojily s volající, která jim sdělila, že se na ubytovně nachází bývalý přítel její dcery, který nechce opustit byt ubytovny a s nožem v ruce jí vyhrožuje zabitím. Strážníci se okamžitě vydali k označenému bytu. Za dveřmi nalezli nůž s čepelí dlouhou zhruba 40 centimetrů.

Muže, který byl v místnosti, hlídka vyzvala k prokázání totožnosti. Dotyčný měl batoh na zádech a strážníkům sdělil, že z bytu právě odchází. Na jejich dotaz, zda se tvrzení o tom, že vyhrožoval ženě zabitím, zakládá na pravdě, odpověděl, že mezi nimi došlo k slovní potyčce, a proto na ni vytáhl nůž a vyhrožoval jí, aby ji zastrašil.

Žena strážníkům ještě sdělila, že z bytu se právě ztratil notebook, mobilní telefon a pes čivava. Proto se strážníci muže zeptali, zda jim dobrovolně ukáže obsah svého batohu.

Všechny věci, včetně psa, měl v batohu a přiznal se, že je odcizil. Hlídky strážníků muže pro podezření z trestného činu krádeže a nebezpečného vyhrožování předaly kolegům z Policie ČR.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru