dnes
Sobota - skorojasno
3°C
zítra
Neděle - polojasno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Zábavný den otevřených dveří v Monkey´s Gym a Juklíku
Den otevřených dveří se koná v pátek 19. února. Foto: archiv

Zábavný den otevřených dveří v Monkey´s Gym a Juklíku

Máte doma malého neposedu, který se potřebuje pořádně vydovádět? Hledáte cvičení ve svém okolí a stále se vám nedaří najít vhodný prostor? Přijďte si v pátek 19. února zdarma vyzkoušet moderní dětskou tělocvičnu Monkey´s Gym, která už druhým rokem působí v prostorách plaveckého centra Baby Clubu Juklík v pražských Stodůlkách.

Toto odpoledne se tady bude cvičit, ale také plavat a děti si mohou něco hezkého vyrobit v kreativní dílničce.

Den otevřených dveří se koná v pátek 19. února od 14 do 18 hodin a bude probíhat jako zábavné sportovní odpoledne, kde si vybere každý – na děti čekají půlhodiny cvičení v tělocvičně, můžete si rezervovat volné plavání v juklíkovském bazénu nebo využít výtvarnou dílnu pořádanou dětským centrem Kroužky a Proužky.

Tělocvična Monkey´s  Gym je určena jen dětem, je vybavena měkkými cvičebními prvky i pravým gymnastickým nářadím uzpůsobeným tělíčkům nejmenších. V tento den si tady děti od stáří šesti měsíců (ty nejmenší do 30 měsíců za asistence rodičů) do sedmi let mohou vše zcela zdarma vyzkoušet pod dohledem zkušených lektorů, kteří lekce povedou. Pokud děti zapíšete do kurzů, získáte milý bonus v podobě kvalitní lahve na pití s motivem opičky Loly, která je maskotem tělocvičny.

Předchozí rezervace na cvičení i plavání je nutná. Na cvičení do Monkey´s  Gym se registrujte dle věku dítěte zde: https://monkeysgym.webooker.eu/Actions.

juklik-plavani-nahled

Kromě cvičení bude na děti a rodiče v Juklíku toto odpoledne čekat příjemně teplý bazén plný pomůcek, pestrobarevných hraček a mohou si tak užít volné plavání na neorganizovaných hodinových lekcích, které budou probíhat od 15 do 18 hodin. Cena za osobu, která půjde do vody, je 150 korun (pokud od ledna chodíte na pravidelné kurzy plavání do Juklíku je cena 100 Kč za osobu). Kapacita bazénu je omezená a je nutno si místo rezervovat na tel. 251610441.

A pozor: od 15 hodin vám bude po celé odpoledne a zcela zdarma k dispozici také kreativní dílnička pořádaná centrem Kroužky a Proužky, kde se zabaví jistě všichni.

Monkey´s Gym, Baby Club Juklík, Praha 5, www.monkeysgym.cz a www.juklik.cz.


Děti, které navrhly hřiště, přišly na radnici

13. prosince 2017 v 07:24

Minulý týden zastupitelstvo MČ Prahy 10 přivítalo žáky ze Základní škola Karla Čapka, kteří se aktivně zapojili do participativního rozpočtu. Navrhli vznik workoutového hřiště V Heroldových sadech, veřejnost jejich návrh odhlasovala. Dnes je hřiště již několik měsíců úspěšně...

Dětem nestačí jen předčítat. Příběhy je musíme naučit vnímat a přemýšlet o nich

6. prosince 2017 ve 13:24

Předčítání s porozuměním je aktivita podporující čtenářskou pregramotnost. Je to interaktivní proces, při kterém je potřeba posluchače vtáhnout do děje. Dítě by mělo mít prostor pro vlastní komentář k obrázkům, mělo by se naučit odpovídat na otázky týkající se textu, interpretovat děj a formulovat...

Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Hřiště v Masné má nový povrch, skákacího panáka i pískoviště. Zdi zdobí krásná malba

24. října 2017 v 11:55

V Praze 1 se pro všechny děti otevřelo nové dětské hřiště v Masné. Jeho rekonstrukce trvala dva měsíce. Nyní plně slouží potřebám rodičů a dětí z Prahy 1. Hřiště má nyní kompletně nový povrch v rámci, kterého byla vytvořena řada herních obrazců, jako je například skákací panák, twister...

Zábavné sportovní odpoledne s opičkou Lolou

12. října 2017 v 17:10

Přijďte si spolu s opičkou Lolou užít v neděli 29. října zábavné odpoledne plné sportování a tancování do tělocvičny Monkey´s Gym a obchodního centra Harfa.

Další články
Nahoru