dnes
Pátek - zatazeno
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Zábavné Velikonce v Juklíku: Vodní hrátky, schovaná vajíčka nebo gymnastika
Zábavné Velikonce v Juklíku se konají 2. a 3. dubna. Foto juklik.cz

Zábavné Velikonce v Juklíku: Vodní hrátky, schovaná vajíčka nebo gymnastika

V Baby Clubu Juklík v Praze 5 si mohou děti od první do páté třídy 2. a 3. dubna užít skvělý program plný zábavy. Bude se plavat, hrát sportovní hry i vyrábět! Po celý den bude k dispozici i krásná zahrada plná atrakcí pro malé i velké návštěvníky.

Oba dny vše vypukne ve 14:45 plaváním, a ne ledajakým! Na děti čeká 50 minut soutěží, her a lumpáren ve vodě. Budou lovit velikonoční kapry a hledat schovaná vajíčka. Vaše dítě nemusí být dokonalý plavec. Je ale vhodné, aby bylo na vodu adaptované a umělo se ve vodním světě orientovat. Jenom tak si všechny vodní hrátky opravdu užijí.

Následuje občerstvení – ovoce a pití. A pak hurá do tělocvičny Monkey's Gym, kde na děti čeká dalších padesát minut gymnastiky a sportu. Všechny sportovní aktivity jsou vedené zkušenými instruktory.

Na závěr se ještě mohou těšit na výtvarnou dílnu a po celé odpoledne jim bude k dispozici krásně vybavená zahrada, kde nechybí ani posezení pro maminky.

Bazén ani tělocvična nejsou nafukovací a pro komfort všech je rezervace nezbytná. Rezervovat celý blok můžete v Juklíku na Praze 5 osobně na recepci nebo telefonicky: 251610441.

251 610 441Cena celého vedeného bloku je 400, – Kč, vstup do herny a na výtvarnou dílničku je zdarma!

Co zabalit do Juklíku? Osušku, plavky, můžete brejličky, hygienické potřeby, sportovní oblečení. Lahev s pitím do tělocvičny. Ke svačině děti dostanou ovoce, pití a nějakou dobrůtku pro radost.

Baby Club Juklík, U Jezera 2031, Praha 5.


Další články
Nahoru