dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Pražský život

Zábavné dětské odpoledne v zoo tuto sobotu

Dětské zábavné odpoledne začíná ve 13 hodin. Pro děti bude připraven skákací hrad, výtvarná díla, facepainting a spousta soutěží a her. V rámci doprovodného programu vystoupí se svými show pro děti např. klaun Ferda a Václav Upír Krejčí. Dětským dnem bude provázet moderátor Petr Čermák.

Akce je vhodná pro děti od 2 do 13 let. Předpokládaný konec je v 17.00 hodin.

Odbor evropských fondů Magistrátu hl. m. Prahy pořádá zábavné odpoledne jako třetí akci, která je pořádána v rámci propagace evropských fondů. Předchozí dvě akce pro děti se konaly na náměstí Republiky a na Ladronce.

„Smyslem komunikační kampaně, jejíž součástí jsou nejen tato tři zábavná dětská odpoledne, ale také výtvarná soutěž, nápadité 3D malby a mnoho dalších propagačních aktivit, je představit nejen Pražanům zajímavé, ale především velmi prospěšné projekty, které výrazně přispívají ke komfortnějšímu životu v hlavním městě. S vybranými ukázkami podpořených projektových záměrů se mohou zájemci seznámit přímo na dětském dnu, jehož součástí je i výstava těchto projektů,“ uvádí Patricia Tiso Ferulíková, ředitelka odboru evropských fondů pražského magistrátu.


Další články
Nahoru