dnes
Neděle - snih
2°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - polojasno
5°C
Pražské krimi

Zabarikádoval se v domě s dcerou a vyhrožoval smrtí

Včera před tři čtvrtě na deset večer volala na tísňovou linku mladá žena, že jí fyzicky napadl opilý přítel, po hádce pak popadl malou dceru, zabarikádoval se s ní v domě a vyhrožoval, že spáchá sebevraždu a zabije i jejich 2,5 leté dítě.

Podle ženy muž navštěvoval střelnice a vlastnil střelnou zbraň. Do Vojtovy ulice v Modřanech proto vyjeli policisté a hlavně vyjednavač společně se zásahovou jednotkou.

Policejní vyjednavač s mužem téměř dvě hodiny rozmlouval, nakonec ho přemluvil, aby vyšel před dům a tam ho pak zásahová jednotka asi půl hodiny před půlnocí zadržela.

Pětatřicetiletý muž skončil na služebně, kde se podrobil orientační dechové zkoušce, kterou mu policisté naměřili 1,17 promile alkoholu v dechu. Test na přítomnost návykových látek byl negativní. Případ si převezmou kriminalisté, ovšem policisty nyní čekají výslechy obou stran a další úkony, od kterých se pak bude právní kvalifikace odvíjet.

Podle prvotních šetření je muž podezřelý ze spáchání trestného činu nebezpečné vyhrožování, nicméně v současné chvíli je ještě velmi brzy na přesné stanovení právní kvalifikace.

Během akce nebyla zraněna žádná osoba. Když policisté společně s lékařem vběhli po zákroku do domu, nalezli nezraněnou malou holčičku v postýlce, kde po celou dobu spala.

 


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru