dnes
Čtvrtek - skorojasno
10°C
zítra
Pátek - zatazeno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
9°C
Pražské krimi

Recidivista nedostane od státu odškodné za ztrátu autíček

Recidivista Adolf Doležal nedostane 100 000 korun, které požadoval po ministerstvu spravedlnosti za ztrátu tašky se 40 autíčky a dalšími věcmi. Odvolací Městský soud v Praze dnes pravomocně potvrdil, že mužův nárok je promlčený  

Doležal, kterému aktuálně hrozí až doživotí za loupežné přepadení, poukazoval na to, že mu tašku s angličáky sebral v 90. letech vězeňský dozorce, informovala ČTK.

„Já nechci vůbec nic, já chci jenom svoje věci. Jestli se ztratily nebo je někdo lohnul, tak ať mi daj přiměřený peníze a já půjdu dál světem, že jo," řekl soudcům čtyřiašedesátiletý Doležal, kterého přivedla ozbrojená eskorta zakuklených příslušníků Vězeňské služby.

Muž je totiž v současné době ve vězení a figuruje tam na seznamu nebezpečných osob, ačkoliv se pohybuje o berlích. Žalobu na ministerstvo Doležal podal už v roce 1998.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru