Dnes Pátek - snih -1°C
Zítra Sobota - snih -1°C
Pátek 1. 12. 2023
Svátek má Iva
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Za pomoc dostala úder pěstí

Na chodníku v ulici Na Florenci ležela ve středu odpoledne obnažená žena, která odmítala vstát a své okolí častovala vulgárními výrazy. Na dotaz přivolané hlídky, jestli je v pořádku, odpověděla, že se jí udělalo z horka špatně a proto tady odpočívá.

Lékařské ošetření odmítala, proto ji hlídka nabídla doprovod do stínu. Když ji po několika metrech chůze strážnice vyzvala k zahalení obnaženého těla, žena se prudce otočila a udeřila ji pěstí do obličeje. Druhý člen hlídky ženu zpacifikoval hmaty a chvaty a společně ji nasadili pouta.

Až do příjezdu záchranné služby se žena chovala agresivně a vulgárně strážníky napadala. Pak se zklidnila a ošetření odmítla. Dechová zkouška i test na psychotropní látky dopadly negativně.

Následně byla 29letá žena převezena k dalším úkonům na služebnu státní policie, zraněná strážnice absolvovala lékařské ošetření.Autor: TZ, red

Bydlení i elektřinu měli zadarmo

7. listopadu 2023 ve 14:30

Sedm osob neoprávněně užívalo opuštěný dům v Praze 12, teplo a světlo si zajistili načerno. Podezření na trestný čin strážníci předali státním kolegům. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.  

Sprejer při zadržení tvrdil, že je malíř a lakýrník

20. října 2023 v 10:42

Šestadvacetiletého sprejera usvědčil svědek i záznamy z městských kamer. Strážníkům se snažil namluvit, že ruce má špinavé kvůli svému povolání, protože je malíř a lakýrník. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Další články
Nahoru