dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - snih
2°C
Za pět slov deset tisíc korun. Ale jdou po něm
Lupič přišel do večerky s překrytou tváří. Přesto, poznáváte ho? Foto: Policie ČR

Za pět slov deset tisíc korun. Ale jdou po něm

Kriminalisté z druhého oddělení druhého pražského policejního obvodu se od 20. listopadu zabývají případem loupežného přepadení prodejny potravin v Radlické ulici v Praze 5.

Z toho je podezřelý prozatím neznámý maskovaný muž, který okolo půl jedenácté večer vešel do obchodu. Ihned za dveřmi si vytáhl velký kuchyňský nůž a zamířil rovnou k prodavačce, která právě doplňovala zboží v regálu. Ženu poté se slovy: „Peníze a nic ti neudělám!“, přinutil k vydání finanční hotovosti ve výši přes deset tisíc korun. Následně z místa odešel neznámo kam.

„Loupežné přepadení zaznamenala bezpečnostní kamera a kriminalisté znají alespoň částečnou podobu podezřelého,“ uvedla mluvčí pražské policie Iveta Martínková.

Popis: Muž byl ve věku okolo 40 let, hubené zhruba 160 centimetrů vysoké postavy. Na obličeji měl nasazené dioptrické brýle, na hlavě tmavě modrou kšiltovku. Oblečený byl do zimní černé bundy, tmavých kalhot a na nohou měl tmavé boty. Obličej si maskoval černou šálou přetaženou přes pusu a nos. Na levé ruce měl nasazenou gumovou rukavici oranžové barvy. Hovořil česky bez přízvuku.

„Touto cestou se kriminalisté obrací na širokou veřejnost s prosbou o pomoc. Jestli muže na videozáznamech poznáte, ozvěte se prosím na linku 158,“ dodala Martínková.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru