dnes
Čtvrtek - prehanky-dest
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
3°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
2°C
Pražské krimi

Za odřený lak pěstí do obličeje a kopance do hlavy

Chvíli před dvanáctou hodinou v pondělí dopoledne předjížděl řidič VW Caddy na Bubenském nábřeží jiné vozidlo, konkrétně VW Golf variant. Při tomto manévru neodhadl řidič předjíždějícího vozu vzdálenost, a lehce zavadil o předjížděné auto, kterému takzvaně odřel lak. Jakmile to bylo možné, předjel řidič poškozeného Golfu VW Caddy zpět do původní pozice a zastavil, ve snaze se s jeho řidičem po dobrém domluvit na řešení vzniklé situace.

Poškozený řidič ale ani nestihl druhého účastníka karambolu pozdravit, natož mu sdělit účel jeho počínání, a rovnou „obdržel“ od druhého řidiče několik ran pěstí do obličeje. Po těch napadený upadl na zem, což ale útočníkovi nezabránilo uštědřit krvácejícímu muži ještě několikero kopanců do oblasti hlavy, především pak do obličeje. Agresor poté nasedl do svého vozu VW Caddy a z místa odjel, aniž by zraněnému například přivolal záchranku. To udělali až následně svědci celé události.

Třiatřicetiletý muž skončil v nemocnici s velice zásadními zraněními v obličeji, konkrétně zlomeninami několika kostí, k jejichž léčbě bude s největší pravděpodobností nutný operativní zákrok. Případ začali okamžitě prošetřovat kriminalisté prvního oddělení prvního policejního obvodu, kterým k vypátrání brutálního násilníka stačil necelý jeden den. 

Díky tomu seděl šestatřicetiletý muž už včera dopoledne před vyšetřovatelem, kterému se k popsanému jednání plně doznal. Z toho důvodu je nyní agresor obviněn z trestných činů těžká újma na zdraví ve stadiu pokusu a výtržnictví, za což mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na deset let.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru