dnes
Čtvrtek - polojasno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Pražské krimi

Za nočního burgera chtěl zaplatit zablokovanou kartou

Ve středu večer prováděli strážníci z Hlídkového útvaru pražské městské policie kontrolní činnost v okolí stanice metra Nádraží Holešovice. Při pochůzce okolo provozovny rychlého občerstvení je oslovila obsluha restaurace s tím, že se u nich neznámý muž pokoušel zaplatit zablokovanou platební kartou, která byla zřejmě odcizená.

Strážníci si ihned vyžádali popis podezřelého muže a okamžitě začali propátrávat okolí. Muže odpovídajícího popisu po chvilce nalezli v nedaleké Plynární ulici. Muž se vzápětí přiznal, že se pokoušel kartou zaplatit, a že karta není jeho. Poté dodal, že mu ji dal jeho známý, aby vyzkoušel, zda je funkční. Pro podezření ze spáchání trestného činu strážníci muže omezili na osobní svobodě a přivolali na místo Policii ČR. Ta si také následně celou věc převzala k dalšímu šetření.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru