dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C
Za čínu nezaplatil a ještě rozbil výlohu
Při útěku bez placení rozbil cizinec výlohu. Foto: MP

Za čínu nezaplatil a ještě rozbil výlohu

V čínské restauraci v Národní ulici se rozhodl v neděli povečeřet devětadvacetiletý muž. S plným žaludkem se však neměl k placení, tak obsluha zavolala strážníky. Před uniformami se snažil utéct. Při neúspěšném pokusu vypařit se rozbil výlohu.

Asijská kuchyně devětadvacetiletému cizinci asi chutnala. Konečný účet za jeho nedělní večeři představoval 400 korun.

Jelikož při pokusu o útěk bez placení rozbil výkladní skříň, večeře v čínské restauraci ho nakonec vyjde o dost dráž. Policisté si ho odvedli na služebnu, kde se musel zpovídat pro podezření ze spáchání trestného činu.

Usvědčil ho modrý fix

Hlídka Městské policie Praha 1, která vykutáleného cizince zadržela, prožila z neděle na pondělí poměrně pernou noc. Pár hodin po zásahu v restauraci strážníky oslovil v Pštrossově ulici oznamovatel s tím, že opodál stojící mladík právě pokreslil fixem bílou dodávku. pocmarana-dodavka-nahled

Podezřelý se po spatření strážníků dal na útěk. Hlídka ho však po krátkém pronásledování dostihla a zadržela.

Strážníci u mladíka se při bezpečnostní prohlídce nalezli fix modré barvy. Celou věc si znovu převzali policisté z Bartolomějské ulice.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru