dnes
Pondělí - jasno
12°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
12°C
pozítří
Středa - oblacno
10°C
Pražské krimi

Z věžičky domu se ozývaly zvířecí skřeky, později se ukázalo, že nepochází od zvířete. Pak začaly lítat tašky na chodník, ale tím to neskončilo

Případ muže, který na střeše domu vydával zvířecí zvuky, hlasitě křičel po okolí a házel střešní tašky ze střechy na chodník, řešili hlídka pražské městské policie. 

Strážníci z Prahy 4 byli vysláni prověřit oznámení do ulice Pod Vilami, kde se měl nacházet muž na střeše neobydleného domu. Na střešní věžičce domu strážníci uviděli muže, který se držel  hromosvodu, vydával zvířecí zvuky, hlasitě křičel, a házel střešní tašky a prkna na chodník.

Svým jednáním ohrožoval nejen sebe, ale i okolí. „Strážníci pojali podezření, že je buď pod vlivem alkoholu, nebo jiné návykové látky. Pokusili se s ním navázat komunikaci, což se jim asi po 10 minutách povedlo. Opatrně k němu přistupovali, aby se necítil v ohrožení a pokusili se ho navést na terasu domu,“ uvedl mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Terasu odmítal opustit. Náhle vykřikl: „Pojďte si pro mě!“ Rozběhl se proti zdi. V tom mu strážníci zabránili. Následně mu museli nasadit ještě služební pouta. Provedenou dechovou zkouškou bylo dvaatřicetiletému muži naměřeno 2,43‰ a přivolaný lékař následně rozhodl o  jeho převozu na záchytku.


Smolař, nebo lhář? Každopádně toto kloktání zaměstnance ostrahy přišlo pořádně draho

Včera v 07:01

Oznámení o opilém zaměstnanci ostrahy obchodního řetězce přijala městská policie v pátek večer krátce před půl devátou na lince tísňového volání. Třiašedesátiletý muž hlídce strážníků z Prahy 9 tvrdil, že ho bolí zuby, proto si francovkou vykloktal ústa a omylem ji potom...

Zavřel se v autě a bránil odtažení

Včera v 06:57

Ve středu odpoledne si v Dlouhé ulici v Praze 1 všimla hlídka strážníků osobního auta, které stálo v rezidentní zóně bez oprávnění. Ve vozidle ani u něj řidič nebyl, proto strážníci rozhodli o jeho odtahu.

Drama v prodejně: Při vykládání zboží na pás začalo jít o život

14. února 2019 v 17:04

V prodejně Albert v Praze 8 zkolaboval včera večer starší muž. Pomocí nepřímé srdeční masáže a výbojů defibrilátoru se podařilo strážníkům a zdravotníkům vitální funkce muže obnovit. Následně byl převezen na specializované zdravotnické pracoviště.

Rozbíjel zaparkovaná auta, neuhodnete z jakého důvodu. Roli v tomto nesmyslu hrála jedna žena...

13. února 2019 ve 20:14

Velmi svérázný způsob, jak najít manželku, zvolil jednačtyřicetiletý cizinec. Vytrhl z lavičky prkno, vybral dvě vozidla a rozbil u nich okno na místě řidiče. Strážníky na jeho počínání upozornil oznamovatel prostřednictvím tísňové linky 156 v sobotu ráno.

Nabízela sexuální služby, navíc byla hledaná

13. února 2019 v 19:47

Pětadvacetiletá žena nabízela sexuální služby v centru Prahy. Na Karlově náměstí včera večer neušla pozornosti hlídky strážníků. 

Prostituce, žebrání, alkohol, drogy. Policisté o víkendu na Václavském i Staroměstském náměstí

11. února 2019 v 11:02

Policisté z prvního policejního obvodu kontrolovali o víkendu Václavské i Staroměstské náměstí a přilehlé ulice. Zkontrolovali celkem 236 osob a 129 vozidel.

Arogance, alkohol, pláč. Velmi podivná oslava narození potomka měla ještě podivnější vyvrcholení. Žena totiž udělala nečekaný krok

7. února 2019 ve 12:25

Dva mladíci ve věku třiadvacet let a dvaadvacetiletá slečna oslavovali narození dítěte tím, že rozbíjeli zastávku městské hromadné dopravy. Aroganci vystřídal pláč. Slečna pak chtěla vzít všechnu vinu na sebe. 

Noční Žižkov: Naháč pobíhal po ulici

5. února 2019 ve 14:42

V Praze 3 pobíhal v noci zmateně po vozovce nahý muž. Strážníci ho zklidnili a odvedli do bezpečí. U jeho převozu do zdravotnického zařízení asistovali záchranářům.

Opilí nezletilí. Dívka vrávorala po chodníku, mladiství se opíjeli v baru

4. února 2019 ve 14:48

V Praze 3 podnapilá mladistvá nezvládala chůzi po chodníku. Na Praze 2 pro změnu sedm mladistvých popíjelo v baru.

Další články
Nahoru