dnes
Sobota - zatazeno
2°C
zítra
Neděle - snih
0°C
pozítří
Pondělí - snih
0°C
Z toho mrazí: Podívejte se, s jakým zbrojním arzenálem se chtěli vmísit mezi účastníky demonstrace na podporu Miloše Zemana
Některé za zajištěných zbraní. Foto: Policie ČR

Z toho mrazí: Podívejte se, s jakým zbrojním arzenálem se chtěli vmísit mezi účastníky demonstrace na podporu Miloše Zemana

V průběhu úterý 17. listopadu prováděla pražská policie poměrně rozsáhlá bezpečnostní opatření. Během dne zadržela několik lidí, kteří u sebe měli různé druhy zbraní.

Jedna z ohlášených akcí se konala odpoledne na Albertově. Ve 14 hodin zde začala „Demonstrace na podporu názorů prezidenta republiky Miloše Zemana na Islám a nelegální imigraci“, které se zúčastnilo několik tisíc lidí.

Policisté zadrželi v ulici Svobodova zhruba třicet lidí, kteří mířili na toto shromáždění a měli u sebe velké množství zbraní. Všechny zbraně policisté zajistili v souladu se zákonem, a jejich majitelům je, oproti potvrzení „uschovali“ do skončení všech shromáždění na policejní služebně.

Podívejte se, s jakými zbraněmi mířili na Albertov:

zajistene-zbrane-1-nahled

zajistene-zbrane-2-nahled

zajistene-zbrane-3-nahled

zajistene-zbrane-4-nahled

zajistene-zbrane-5-nahled

zajistene-zbrane-6-nahled

zajistene-zbrane-8-nahled

zajistene-zbrane-9-nahled


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru