dnes
Úterý - mlha
14°C
zítra
Středa - zatazeno
17°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
15°C
Z požáru přístřešku v lese se vyklubala vražda
Policisté vyřešili případ během několika dní. Ilustrační foto: archiv

Z požáru přístřešku v lese se vyklubala vražda

Od soboty 6. července řešili pražští kriminalisté případ požáru provizorního přístřešku v Praze 10 v lesnatém porostu mezi ulicemi Sady zahradnické mládeže a Doupovská, ve kterém byla nalezena mrtvola muže.

Hasiči v záběhlickém lese nalezli v přístřešku ohořelé lidské tělo. Tělo ohledal společně s kriminalisty koroner pražské záchranky. Na místě byl i hasičský vyšetřovatel.

Po několikadenní vyšetřování dnes policisté oznámili, že se jednalo o vraždu a že již zadrželi pachatele zločinu. Z vraždy obvinili devětatřicetiletého muže. „Ten měl nejprve s poškozeným konflikt a později přístřešek, ve kterém muž spal, zapálil,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Stíhaní je vedeno vazebně a v případě odsouzení pachateli za trestný čin vražda hrozí až dvacetiletý pobyt ve vězení.


Cibulka, Buďánka nebo hájovna. Participativní rozpočet Prahy 5 zná vítěze

Včera v 07:57

V neděli 13. října skončilo hlasování o letošních návrzích podaných do Participativního rozpočtu Prahy 5. Bylo podáno celkem deset návrhů a do celkové částky 15 milionů korun se vešlo prvních deset.

Praha 11 zve na jednání Komise pro životní prostředí

19. října 2019 v 08:33

Jednání komise pro životní prostředí je veřejné a bude se konat v pondělí 21. října od 17 hodin v zasedací místnosti Vidimova, číslo dveří 119, Úřad MČ Praha 11, Vidimova 1324, Praha 4.

Další články
Nahoru