dnes
Pátek - zatazeno
1°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
2°C
pozítří
Neděle - snih
1°C
Letní Praha

Z podobizen Havla, Klause, Zemana a Husáka vznikla tako mužská tvář. HaKlaZeHus si chce podmanit centrum Prahy

V Galerii 1, kterou lze na rohu ulic Štěpánská a V jámě až do konce července navštívit zdarma dvě výstavy. Jedna je věnována dílu Bedřicha Kopecného, který byl méně známým členem humoristického tandemu Neprakta.

O výstavě věnované Bedřichu Kopecnému jsme informovali zde: Galerie 1 vystavuje tvorbu méně známého člena humoristického tandemu Neprakta. Součástí článku je i fotoochutnávka vtipů, které v oficiálním výstavním prostoru první městské části uvidíte.

Druhou probíhající výstavu v Galerii 1 s názvem PhoneArt tvoří velkoplošné obrazy Romana Řeháka a Kathy Gajewské, představující originální Art tvorbu a speciální postprodukce včetně limitované edice, vytvořené ve spolupráci s předním českým fotografem Jakubem Ludvíkem.

Na výstavě je i koláž, pro jejíž tvorbu posloužily fotografie obličejů čtyř prezidentů – Václava Havla, Václava Klause, Miloše Zemana a Gustáva Husáka.

hazeklahus-nahled


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru