dnes
Sobota - obcasny-dest
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Pražské krimi

Z Pardubic nejel, přitom vezl perníček

V noci na sobotu zastavili policisté v ulici Rozkošného na Smíchově terénní auto k preventivní silniční kontrole. Při ní se řidiči dušoval, že alkohol je mu cizí. Skutečně, dechová zkouška měla nulový výsledek. Ale co drogy, hochu? Aby policisté poznali odpověď na tuto otázku, provedly i test na přítomnost drog. Výsledek ukázal na přítomnost pervitinu v mužově organismu.

Navíc se zjistilo, že byl vydán příkaz na jeho zatčení. Navíc byla provedena prohlídka auta, zda se v něm nenachází věci pocházející z trestné činnosti, nebo mající souvislost s trestnou činností. A i v tomto směru byli muži zákona úspěšní.

„V autě se našli hned dva sáčky obsahující víc než šest gramů sypké látky. Analýza pak prokázala, že obsahem jednoho sáčku je pervitin a druhého droga MDMA,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Čtyřiačtyřicetiletý muž skončil na policejní služebně jednak pro zmiňovaný příkaz k zatčení, ale také pro podezření z trestných činů maření výkonu úředního rozhodnutí, ohrožení pod vlivem návykové látka a přechovávání OPL. „Za tyto delikty hrozí zadrženému trest odnětí svobody až na čtyři roky,“ dodal policejní mluvčí Hulan,.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru