dnes
Sobota - prehanky-dest
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Z osmdesátkového hudebního vesmíru přijede na Smíchov Com Truise
Nespi Come, Praha se už na tebe těší. Foto: windishagency.com

Z osmdesátkového hudebního vesmíru přijede na Smíchov Com Truise

Zatím pouze v náznacích se mluví o nové, třetí desce chillwave solitéra Setha Haleye a.k.a. Com Truise – poslední album „In Decay" vyšlo v létě 2012 a čekání zkrátilo pouze EP „Wave 1". Zkraje nového roku se ale Seth vrací do Evropy a po čtyřech letech také do MeetFactory. Návštěvníci se mohou těšit na estetiku osmdesátkových videoherních arkád.

Roboticky sound plný analogových textur, sci-fi zvuků a jednoduchych discobeatů, který Haley popisuje jako „slow-motion funk“, udělal z dosud nepříliš známého producenta jednoznačnou hvězdu osmdesátkového hudebního vesmíru.

Loni vydané EP Wave 1 tuto pozici jenom potvrdilo. Jako vesmírná loď hyperprostorem z něj do sluchátek klouže chytře komponovaná porce syntetizátorovych ploch, videoherních podkladů a záměrně zpomalovaných beatů, která navazuje a rozvíjí retroodkaz nedávné hudební minulosti. Na intergalaktickou cestu časoprostorem se můžete s Comem Truisem vydat už v úterý 26. ledna od 20:30 ve smíchovské MeetFactory.

Vstupné:
350 Kč na www.meetfactory.cz
350 Kč (+ případné poplatky) v ostatních předprodejích
450 Kč na místě

Předprodeje:
Ticketportal, Ticketpro, GoOut.cz & www.meetfactory.cz


Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

Včera ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

Včera v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru