dnes
Pátek - jasno
14°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Pražské krimi

Z nemocnice rovnou na záchytku

V pondělí dopoledne přijala hlídka strážníků z Prahy 12 oznámení, že na točně tramvají v ulici Generála Šišky v Praze 12 leží opilec.

Strážníci poté před stanovištěm řidičů městské hromadné dopravy nalezli muže, který seděl na zemi opřený o zábradlí a krvácel z rány nad pravým okem.

Když hlídka chtěla muži poskytnout první pomoc,odmítl to s tím, že mu nic není. Prodejce místního občerstvení k celé věci uvedl, že podnapilý muž po něm chtěl pivo, to mu však pro jeho opilost odmítl nalít. Muž poté zavrávoral a upadl na zem.

Strážníci se muže zeptali, jestli nemá bolesti hlavy nebo páteře. Muž však hlídce zopakoval, že mu nic není, chce si dát jen pivo a půjde domů. Poté se pokusil vstát, přičemž kdyby ho hlídka nezachytila, znovu by upadl.

Protože byl muž zraněný a nekontroloval své jednání, strážníci na místo přivolali záchranáře. Ti agresivního opilce, kterému hlídka musela nasadit služební pouta, převezli do nemocnice.

Tam nakonec ošetřující lékařka rozhodla o jeho převozu na záchytnou stanici.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru