dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražské krimi

Z lupu se radovali deset minut. Tři zloději byli dopadeni

Autohlídka městské policie přijala včera v 18.17 oznámení o vloupání do vozidla v křižovatce ulici K Vystrkovu a Rorýsova. Za tři minuty dorazili strážníci na místo události, kde je čekal majitel vozu a oznamovatelka, podle které se mělo jednat o tři mladíky.

Udala jejich popis s tím, že jeden měl mít na sobě zelenou mikinu a dva kšiltovky modré a zelené barvy. Údajně měli pachatelé odejít ulicí Rorýsova směrem k přilehlému sportovnímu areálu. Majitel auta, které mělo poškozené levé zadní okno, strážníkům řekl, že mu byla odcizena černá kožená taška přes rameno.

Hlídka se vydala udaným směrem a u zadní části fotbalového hřiště, u valu ze stavební sutě, tři osoby odpovídající popisu spatřila. Když si mladíci všimli strážníků, snažili se zbavit vrchních částí oděvu i zavazadel. Kromě odcizené kožené černé tašky byl u nich objeven černý batoh a kovový průbojník s hrotem.

Z důvodu zamezení útěku a zajištění potřebných důkazů byli muži ve věku 30, 31 a 16 let bez použití donucovacích prostředků zadrženi a předáni přivolaným policistům.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru