Dnes Úterý - oblacno 10°C
Zítra Středa - obcasny-dest 10°C
Úterý 23. 4. 2024
Svátek má Vojtěch
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Z kufru vyčnívaly pákové nůžky

Oznámení o poškozených vratech do garáží a dvou podezřelých osobách, které vešly dovnitř, jela hlídka strážníků prověřit do Kadečkovy ulice.

V suterénu, v místě, kde se z garáží vstupuje do domu, objevili strážníci muže s batohem na zádech, údajně čekajícího na kamaráda, který si odskočil na toaletu do bytu, kde bydlí. Při kontrole prostoru našla hlídka velký kufr, z kterého vyčnívaly pákové nůžky.

Značně nervózní muž tvrdil, že kufr je kamaráda. Kromě pákových nůžek obsahoval páčidla, šroubováky, kleště, svítilny, odlamovací nůž, imbusové klíče, zámek a pumpičku na kolo, ale také karton nekolkovaných cigaret a pouzdro s injekčními stříkačkami.

Před příjezdem přivolané státní policie se z údajné toalety vrátil druhý muž. Na dotaz, kde byl, odpověděl, že venčil psa s kamarádkou, která v domě bydlí. Jméno ani telefon neznal, prý komunikují jen přes sociální sítě a měli se sejít na přilehlé zastávce. Proč si ho tam nevšimla, už nedokázal vysvětlit. Okolnosti případu šetří Policie ČR.
Autor: Alo

V ubytovně byl pobodán muž

20. dubna 2024 v 18:41

V noci na sobotu byl pobodán po konfliktu na ubytovně v dolních Chabrech třicetiletý cizinec, kterého převezli záchranáři do nemocnice.

Při napadení v autoservisu v Řepích zemřel muž

19. dubna 2024 v 08:08

Pražští policisté ve čtvrtek odpoledne zasahovali u případu napadení v autoservisu v Řepích. Zemřel tam muž, dalšího policie zadržela.

Mladík měl halucinace, podle kamaráda užil LSD

9. dubna 2024 ve 14:46

Službu bez opilých nebo zdrogovaných lidí by strážníci sloužící v centru hlavního města hledali v paměti dlouho. Tentokrát šlo o 23letého mladíka po požití LSD.

Záměnu pacientek na Bulovce vyšetřuje policie jako ublížení na zdraví

29. března 2024 v 19:07

Záměnu pacientek ve Fakultní nemocnici Bulovka (FNB), kvůli které jedna z nich potratila, kriminalisté vyšetřují pro podezření z ublížení na zdraví z nedbalosti. Na sociální síti X to v pátek uvedla policie. Oznámila také, že ji dnes kontaktoval právní zástupce jedné z pacientek. Zdravotníci...

Další články
Nahoru