dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Z elegána během okamžiku zlodějem: skočily na něj dvě prodavačky, nezastavily ho
Zákazník odchází se šperkem. Bez placení. Foto: Policie ČR

Z elegána během okamžiku zlodějem: skočily na něj dvě prodavačky, nezastavily ho

Policisté prvního policejního obvodu prošetřují od sedmého dubna krádeže ve zlatnictví ve Spálené ulici. Do toho přišel chvíli před šestnáctou hodinou neznámý, elegantně oblečený muž, který si nechal od prodavaček ukázat různé šperky.  

Ve zlatnictví se pohyboval víc jak deset minut, kdy jeho chování neznačilo nic mimořádného. Nicméně ve chvíli, kdy v ruce třímal zlatý náramek s přívěškem v hodnotě víc jak třicet tisíc korun, dal se z prodejny na útěk.

„Prodavačka se ho ještě snažila zadržet mezi dveřmi, nenechavec se jí ale vysmekl a v útěku pokračoval,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

zlodej-zlatnictvi-do-clanku-nahled

Marná snaha prodavaček zadržet zloděje

Policisté v souvislosti s tímto případem pátrají po přibližně 180 centimetrů vysokém muži ve věku 35 až 40 let zachyceném na záběrech bezpečnostních kamer. Prosí zároveň širokou veřejnost o pomoc při tomto pátrání.

„Jakékoliv informace k osobě hledaného mohou pozorní spoluobčané policistům předat prostřednictvím linky tísňového volání 158,“ dodal Tomáš Hulan.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru