dnes
Sobota - zatazeno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pondělí - prehanky-snih-dest
5°C
Z chátrajícího Panského statku v Troji se stane obytná rezidence
Panský statek už nebude trojskou ruinou. Foto: Facebook Prázdné domy

Z chátrajícího Panského statku v Troji se stane obytná rezidence

Chátrající Panský statek v Troji čeká proměna v luxusní rezidenční projekt. Za rekonstrukcí historických budov a výstavbou nových bytových domů stojí developerská společnosti Coast Capital Partners (CCP).

Trojský projekt navrhlo architektonické studio Loxia. Stavbu zajistí společnost Metrostav, která vyhrála výběrové řízení. Výstavba začne do konce letošního roku. První obyvatelé se do komplexu s 66 bytovými jednotkami mají nastěhovat na konci roku 2018.

Projekt jim nabídne celkem 13 budov stojících na více než 8 000 m2 včetně střešních nástaveb s výtahy, které umožní přímý a bezpečný přístup do soukromé podzemní garáže. Šest objektů budou přestavěné původní historické stavby, které jsou památkově chráněny.

Rezidenční projekt Troja je další vlajkovou lodí společnosti CCP. Nachází se v blízkosti původního Trojského zámku ze 17. století a mnozí toto místo považují za nejlepší lokalitu v Troji. Tato lokalita je jednou z posledních poměrně rozlehlých lokalit, které jsou v Troji ještě k dispozici.


Obliba oboru podnikání je závislá na věku i pohlaví

15. listopadu 2017 v 18:04 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

S věkem se významně mění podnikatelské preference. Zatímco muži ve věkové skupině do 45 let nejčastěji podnikají v oborech souvisejících s počítači a informačními technologiemi, starší muži dávají přednost výrobním oborům. Ženy ve věkové kategorii do 45 let jsou výrazně zastoupeny v orgánech...

Další články
Nahoru