dnes
Čtvrtek - zatazeno
15°C
zítra
Pátek - zatazeno
19°C
pozítří
Sobota - zatazeno
22°C
Pražské krimi

Z bytu bylo slyšet slabé sténání

Ve čtvrtek po dvaadvacáté hodině se na Centrálním operačním středisku spustil signál tíseň z domu pro seniory. Do ulice Kpt. Stránského byla proto vyslána hlídka strážníků z Prahy 14, která sem dorazila během dvou minut.

Nejprve na bouchání strážníků u bytu, ze kterého signál přišel, nikdo nereagoval. Po chvíli z něj bylo ale slyšet slabé sténání a volání o pomoc. Žena se nacházela na zemi za dveřmi, byla dezorientovaná a velmi rozrušená. Navíc bylo z hlasu patrné, že je jí zle. Strážníci se jí pokusili přes dveře uklidnit, že za chvíli budou u ní a pomohou jí. Což se jim nakonec povedlo. Naštěstí měla žena náhradní klíče od bytu u sousedky.

„Po otevření bytu ji hlídka nalezla nahou a promrzlou na zemi, navíc si stěžovala, že je jí strašně zle. Proto ji okamžitě přemístili na postel a zabalili do přikrývek. Přivolaní záchranáři ji následně převezli do nemocnice,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. n. Prahy Irena Seifertová.


Opilý řidič na sebe upozornil hlasitou hudbou

Dnes v 11:50

V pondělí nad ránem prováděli strážníci z Prahy 14 kontrolní činnost v Cíglerově ulici, kde uslyšeli hlasitou hudbu vycházející ze zaparkovaného automobilu. U vozidla se navíc nacházelo několik osob, které hlasitými projevy rušily noční klid.

Zkouřeného řidiče prozradilo nefunkční světlo

Dnes v 09:46

Strážníci z Prahy 12 si v úterý ráno všimli jedoucího osobního automobilu s nefunkčním zadním světlem. Strážníci vozidlo pro podezření ze spáchání přestupku zastavili a vyzvali řidiče k prokázání totožnosti.

Nález oběšeného člověka zastavil vlaky z Prahy-Libně

24. dubna 2018 v 11:06

Železniční dopravu v Praze dnes ráno zkomplikoval nález mrtvého člověka na železniční trati nedaleko Palmovky.

Hasiči a chemici zasahovali u požáru sodíku v základní škole

20. dubna 2018 v 16:37

U menšího požáru sodíku v nádobě v základní škole v Pernerově ulici v Praze 8 zasahovali pražští hasiči dnes ve 12:22. Před příjezdem jednotek se z budovy školy evakuovalo 100 dětí a 22 zaměstnanců školy.

Doufám, že to nebude někde na sociálních sítích?! Anebo víte co, pošlete to tam, ať se lidi pobaví

20. dubna 2018 v 10:19

V rámci noční směny se hlídce strážníků z Prahy 1 v ulici Templová naskytl zajímavý pohled. Z kanálu trčely nohy mladého muže, kterého se z něj pokoušel vytáhnout jiný mladík. Byl však tak opilý, že nebyl schopen ani pořádně sám stát, natož kamarádovi z kanálu...

U požáru nahrávacího studia zasahovaly tři jednotky hasičů

17. dubna 2018 v 18:37

Dnes od 12:16 hodin zasahovaly jednotky pražských hasičů u požáru v suterénu nahrávacího studia v ulici Nepravidelná v Praze 15. Hasiči zasahovali v dýchací technice. Pomocí přetlakové ventilace odvětrávali prostor sklepa a chodby domu.

Další články
Nahoru