Dnes Sobota - polojasno 23°C
Zítra Neděle - oblacno 23°C
Sobota 13. 4. 2024
Svátek má Aleš
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Z budovy polikliniky spadla část římsy

V pondělí dopoledne došlo k narušení a pádu části římsy na budově Palackého 5, ve které sídlí poliklinika. Praha 1 o tom informovala na sociálních sítích. Incident se odehrál bez zranění.

Poškozená římsa byla oklepána a místo v ulici zabezpečeno páskou a stříškou v oblasti vchodu do polikliniky. „V současnosti stav monitorujeme a na bezpečnost v okolí dohlíží ostraha objektu,“ uvedla městská část. 

Během úterý se uskutečňuje důkladná prohlídka odbornou firmou. Dům následně prohlídne statik a doporučí další postup opravy. Předpokládaný termín návštěvy statika je tento týden ve středu. „Situací se aktuálně zabývá odbor majetku a zdravotnictví MČ Praha 1,“ sdělila městská část.


Autor: red

Praha 6 zve do Café Jirásek

Včera v 10:20

Veřejnost se může zeptat starosty Prahy 6 Jakuba Stárka na to, co ji zajímá. Radnice zve k otevřené diskuzi nad zákuskem a kávou v pondělí 15. dubna od 16:30 hodin.

Dotazník ukáže preference v oblasti dopravy

Včera v 07:23

Radnice Prahy 14 zajišťuje již počtvrté dotazníkové šetření mezi obyvateli městské části s cílem zjistit míru jejich spokojenosti s životem na území čtrnáctky a preferencemi v oblasti dopravy.

Praha podpoří volnočasové činnosti dětí a mládeže

11. dubna 2024 v 11:33

Pražští radní schválili poskytnutí dotace pro fungování dětských a mládežnických kroužků a oddílů. Volnočasové aktivity působící pod nestátními neziskovými organizacemi obdrží od hlavního města v letošním roce 44 100 000 Kč. Peníze jsou určeny například na rekonstrukce a provoz kluboven, tábory či...

Šestka pro příští školní rok sjednocuje platby za předškolní vzdělávání a družinu

11. dubna 2024 v 11:16

Praha 6 od příštího školního roku sjednotí platby za předškolní vzdělávání v mateřských školách a zájmové vzdělávání ve školních dužinách a školních klubech.

Další články
Nahoru