dnes
Sobota - zatazeno
13°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
11°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
16°C
Z balkonu vytvořil senior svéráznou galerii, na zábradlí připevnil fotografie obnažených žen
Nahotinky na balkoně. Foto: MP Praha

Z balkonu vytvořil senior svéráznou galerii, na zábradlí připevnil fotografie obnažených žen

Cizince, který onanoval na veřejnosti, předali strážníci policistům, výzdobou balkonu seniora se bude zabývat správní orgán. 

Ve Stodůlkách si balkon panelového domu svérázně vyzdobil šestasedmdesátiletý senior. Umístil na něj plakáty s nahými ženskými a mužskými těly. Strážníkům sdělil, že je vylepil osobně, protože si na svůj balkon může dávat, co chce.

Když ho hlídka upozornila, že jsou fotografie dobřee viditelné zvenku a vzbuzují v lidech veřejné pohoršení, odvětil, že dokud neuvidí nějaký úřední dokument s razítkem, že se to nesmí, nesundá je.

„Případem se nyní budou zabývat úředníci příslušného správního orgánu,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová. O události byla pode ní informována také Policie ČR.

Na hlídku strážníků se obrátila žena, která při venčení svého psa zahlédla v ulici Kurzova v Praze 13 muže, který měl kalhoty stažené až ke kolenům a masturboval.

Kolem něj zrovna projížděly na koloběžce dvě dívky přibližně ve věku 10 až 13 let. Hlídka strážníků muže na uvedeném místě zastihla stále „aktivního“.

„Klečel s rukou zastrčenou v teplácích. Jednalo se o padesátiletého cizince, který zjevně nerozuměl a nechápal, kde je problém. Muže si následně převzali k dalšímu opatření kolegové z Policie ČR,“ dodala mluvčí strážníků.


Vjel do zákazu, testu na drogy se odmítl podrobit

28. října 2020 v 18:02

V Praze 8 strážníci zastavili auto, jehož řidič vyslovený zákaz řízení do roku 2021, protože řídil pod vlivem omamných a návykových látek.

V opuštěném objektu strážníci nalezli dva muže, topili si dřevem

27. října 2020 v 08:52

V pátek krátce před osmou hodinou ranní byla vyslána hlídka strážníků k opuštěnému objektu v Zachově ulici na Praze 4, kde se scházejí lidé bez domova. Na místě, odkud stoupal kouř, nalezli jednoho muže, který si přitápěl nalezeným dřevem.

Na zastávce se střílelo z plynové pistole

26. října 2020 v 16:59

Konflikt čtyř mužů v noci na dnešek v Praze na Pankráci skončil střelbou jednoho z nich, zraněn nebyl nikdo.

V ulici V remízku hořel byt, evakuováno bylo deset lidí a dvě želvy

22. října 2020 v 17:36

Dnes v 8:23 vyjeli pražští hasiči ze Smíchova a Radotína k hlášenému kouři z balkonu obytného domu v ulici V remízku v Hlubočepích.

Rvačka na zastávce

21. října 2020 v 16:22

Ze zastávky MHD v Novodvorské ulici byla v sobotu 17. října hlášena rvačka dvou mužů. Při příjezdu hlídky se na místě nacházely čtyři osoby, které se napadaly pouze verbálně. Oznamovatelka strážníkům označila útočníka i napadeného, který se při pádu zranil...

Při požáru chaty v Petrovicích se zranila jedna osoba

21. října 2020 ve 14:49

Několik jednotek pražských hasičů zasahovalo dnes od 8:42 hodin v Ramanově ulici v Petrovicích u požáru půdního prostoru chaty.

Útočníci se chtěli schovat v hustém křoví

21. října 2020 ve 14:18

Do parku v Kupeckého ulici v Praze 11 byly hlídky strážníků vyslány ke rvačce mezi třemi muži. Na místě našli jednoho z nich a viděli další dva vběhnout do přilehlého křoví. Muž, který nebyl viditelně zraněn, hlídce sdělil, že byl napaden a útočníci se mu pokusili odcizit...

Další články
Nahoru