Dnes Sobota - oblacno 14°C
Zítra Neděle - oblacno 17°C
Sobota 10. 4. 2021
Svátek má Darja
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Z balkonu vytvořil senior svéráznou galerii, na zábradlí připevnil fotografie obnažených žen
Nahotinky na balkoně. Foto: MP Praha

Z balkonu vytvořil senior svéráznou galerii, na zábradlí připevnil fotografie obnažených žen

Cizince, který onanoval na veřejnosti, předali strážníci policistům, výzdobou balkonu seniora se bude zabývat správní orgán. 

Ve Stodůlkách si balkon panelového domu svérázně vyzdobil šestasedmdesátiletý senior. Umístil na něj plakáty s nahými ženskými a mužskými těly. Strážníkům sdělil, že je vylepil osobně, protože si na svůj balkon může dávat, co chce.

Když ho hlídka upozornila, že jsou fotografie dobřee viditelné zvenku a vzbuzují v lidech veřejné pohoršení, odvětil, že dokud neuvidí nějaký úřední dokument s razítkem, že se to nesmí, nesundá je.

„Případem se nyní budou zabývat úředníci příslušného správního orgánu,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová. O události byla pode ní informována také Policie ČR.

Na hlídku strážníků se obrátila žena, která při venčení svého psa zahlédla v ulici Kurzova v Praze 13 muže, který měl kalhoty stažené až ke kolenům a masturboval.

Kolem něj zrovna projížděly na koloběžce dvě dívky přibližně ve věku 10 až 13 let. Hlídka strážníků muže na uvedeném místě zastihla stále „aktivního“.

„Klečel s rukou zastrčenou v teplácích. Jednalo se o padesátiletého cizince, který zjevně nerozuměl a nechápal, kde je problém. Muže si následně převzali k dalšímu opatření kolegové z Policie ČR,“ dodala mluvčí strážníků.


Tatínek a děti si zvolili ke sprejování nesprávnou zeď

7. dubna 2021 v 09:16

V Podolské ulici si hlídka strážníků 3. dubna během kontrolní činnosti všimla muže se dvěma dětmi, které vytvářely barevnými spreji obrazce na zeď vedle plaveckého stadionu. Pětačtyřicetiletý otec dětí strážníkům jejich počínání vysvětlil tím, že se jeho 12letý syn zajímá o graffiti a...

Ukradli zaměstnancům veřejné jídelny peněženku s hotovostí i platební kartu

6. dubna 2021 v 11:06

Do veřejné nonstop jídelny v Praze 5 vstoupila dvojice ve středu 31. března krátce po poledni, žena využila situace, kdy zaměstnanci provozovny obsluhovali zákazníky, a pronikla do neuzamčené šatny.

Český řidič se zákazem řízení ukázal polské doklady

5. dubna 2021 v 10:00

Policisté z místního oddělení Smíchov zastavili v sobotu dopoledne 20. března bílé sportovní vozidlo ve Wilsonově ulici v Praze 2 a rozhodli se zkontrolovat jeho řidiče. Důvodem byl fakt, že stejné vozidlo již v minulosti kontrolovali a muž sedící za volantem měl v té době platný zákaz řízení do...

Dvacetiletý cizinec pod vlivem alkoholu a se zákazem řízení ujížděl před policisty

4. dubna 2021 ve 21:47

V sobotu večer přijal operační důstojník oznámení, že před jeho domem v ulici v Rovinách v Praze 4, došlo k dopravní nehodě. Bílá Fabie tam nabourala do dopravní značky a kolem ní běhal muž. Vzápětí volal na tísňovou linku jiný občan, který oznamoval, že poblíž ulice Na Strži se pohybuje bílá...

V ulici Na Třebešíně hořela střecha domu

3. dubna 2021 ve 14:31

Dnes ráno od 9:45 hod zasahovali pražští hasiči společně s chemickou službou v ulici Na Třebešíně ve Strašnicích u požáru střechy rodinného domu.

V Újezdu nad Lesy hořel opuštěný hotel

2. dubna 2021 ve 20:40

V pátek 1. dubna od 8:24 hodin zasahovali hasiči ve Staroklánovické ulici v Újezdu nad Lesy u požáru jedné místnosti částečně devastovaného a neužívaného hotelu, který obývají osoby bez domova.

Havarovanou dodávku vyprostil jeřáb

2. dubna 2021 v 09:43

V pátek 1. dubna od 7:27 hodin zasahovali hasiči na Pražském okruhu u sjezdu na Řeporyje u nehody dodávky a osobního auta. 

Konec lásky na Andělu. Muž ohrožoval sebe i okolí

2. dubna 2021 v 09:16

Kvůli rozchodu neovládl emoce ani chování. Zhrzeného muže museli zklidnit strážníci. Kvůli obavám o jeho duševní zdraví raději přivolali záchranáře.

Fixem kreslili na stěnu výtahu, zachytily je kamery

2. dubna 2021 v 07:53

Dozorčí metra ve stanici Můstek si na kamerách všiml dvou mužů, jak kreslí po stěnách výtahu. Proto požádal hlídku strážníků, která zde kontrolovala dodržování mimořádných opatření, o pomoc.

Další články
Nahoru