Dnes Neděle - oblacno -7°C
Zítra Pondělí - snih -12°C
Neděle 17. 1. 2021
Svátek má Drahoslav
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Z balkonu vytvořil senior svéráznou galerii, na zábradlí připevnil fotografie obnažených žen
Nahotinky na balkoně. Foto: MP Praha

Z balkonu vytvořil senior svéráznou galerii, na zábradlí připevnil fotografie obnažených žen

Cizince, který onanoval na veřejnosti, předali strážníci policistům, výzdobou balkonu seniora se bude zabývat správní orgán. 

Ve Stodůlkách si balkon panelového domu svérázně vyzdobil šestasedmdesátiletý senior. Umístil na něj plakáty s nahými ženskými a mužskými těly. Strážníkům sdělil, že je vylepil osobně, protože si na svůj balkon může dávat, co chce.

Když ho hlídka upozornila, že jsou fotografie dobřee viditelné zvenku a vzbuzují v lidech veřejné pohoršení, odvětil, že dokud neuvidí nějaký úřední dokument s razítkem, že se to nesmí, nesundá je.

„Případem se nyní budou zabývat úředníci příslušného správního orgánu,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová. O události byla pode ní informována také Policie ČR.

Na hlídku strážníků se obrátila žena, která při venčení svého psa zahlédla v ulici Kurzova v Praze 13 muže, který měl kalhoty stažené až ke kolenům a masturboval.

Kolem něj zrovna projížděly na koloběžce dvě dívky přibližně ve věku 10 až 13 let. Hlídka strážníků muže na uvedeném místě zastihla stále „aktivního“.

„Klečel s rukou zastrčenou v teplácích. Jednalo se o padesátiletého cizince, který zjevně nerozuměl a nechápal, kde je problém. Muže si následně převzali k dalšímu opatření kolegové z Policie ČR,“ dodala mluvčí strážníků.


V Praze 5 hořel byt

15. ledna 2021 v 10:55

Včera odpoledne zasahovali hasiči v Plzeňské ulici v Praze 5 u požáru bytu obytného domu.

Dvě nezletilé a silně opilé dívky zaměstnaly strážníky

14. ledna 2021 v 15:08

Na zastávce Nové náměstí v Praze 10 si včera večer procházející muž povšiml ležící osoby. Vše ohlásil strážníkům, kteří na místě nalezli dvě nezletilé dívky, jejichž stav napovídal požití alkoholu či jiné návykové látky.

Senior upadl v uzamčeném bytě

14. ledna 2021 ve 12:57

Vystrašená žena v pondělí kontaktovala městskou policii s prosbou o pomoc. Nemohla se dostat do bytu, ve kterém bydlí její bývalý manžel. Protože nereagoval na zvonění ani bouchání, měla strach, zda se mu něco nestalo.

Sprejeři zadrženi přímo při činu. Mysleli si, že se jedná o legální graffitovou plochu

13. ledna 2021 ve 12:43

V prostoru bývalého skateparku Praze 4 v ulici Na Křivině zadrželi strážníci v pondělí dva sprejery přímo při činu. Mysleli si, že se jedná o legální graffitovou plochu.

Jízda na sdíleném skútru nedopadla

13. ledna 2021 v 11:38

Nejen, že za sdílené skútry nezaplatili, ale jeli na nich i bez řidičského oprávnění. Zapomněli rozsvítit světla a vzít si ochrannou přilbu.

Policie ukončila v centru Prahy party šedesáti lidí

10. ledna 2021 v 18:57

Policie v noci na dnešek ukončila nepovolenou party šedesátky lidí v jednom z domů v Melantrichově ulici v centru Prahy.

Ukradl kondomy a lubrikanty, hrozí mu osm let vězení

10. ledna 2021 v 07:18

Policisté hledají muže, který ukradl kondomy, vibrační kroužky a lubrikanty za několik tisíc korun.

Noční jízda bez světel a přes 2 promile za volantem

8. ledna 2021 v 17:52

Při hlídkové činnosti u křižovatky ulic Antala Staška x Na Strži v Praze 4 ve středu 6. ledna zaujalo pozornost strážníků neosvětlené auto, které projelo křižovatku vysokou rychlostí.

Řidič pozitivní na amfetamin a metanfetamin

7. ledna 2021 v 06:08

Strážníci dostali v pondělí 4. ledna informace o autě, ve kterém by se mohly nacházet osoby podezřelé z krádeží. Řidičem mohl být uživatel drog s vysloveným zákazem řízení. Uvedené auto našla hlídka městské policie odstavené v Mikulově ulici v Praze 4.

Zdrogovaný cizinec převážel v autě pervitin, kokain, extázi i marihuanu

6. ledna 2021 v 10:30

V pátek krátce po půl druhé odpoledne zastavila hlídka pohotovostní motorizované jednotky v Olšanské ulici v Praze 3 auto značky Volkswagen Passat. Při silniční kontrole se řidič zdál nervózní, a tak u něj policisté provedli test na drogy, který byl pozitivní na amphetamin, kokain a...

Vyhodil z okna brzdový kotouč, autobaterii i lahve

6. ledna 2021 v 07:25

K jednomu z prvních případů v Novém roce vyjížděli policisté ve Stodůlkách, když se dvojice mužů jala vyhazovat předměty z okna.

Další články
Nahoru