dnes
Sobota - polojasno
33°C
zítra
Neděle - jasno
33°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
33°C
Byznys

Workshop naučí účastníky hravou formou zvládat změny v životě

Blíží se konec roku a jsme v očekávání toho nového. Bude lepší? Budeme se mít lépe? Najdeme lepší práci, vyděláme víc peněz, najdeme životní lásku atd.?

vahy

S koncem roku je vždy spojené bilancování, ať už se to týká osobního nebo pracovního života, a připravují se plány na další rok. Jaké jsou ty vaše plány? Připravujete se na něco velkého, nebo byste naopak byli rádi, aby vše zůstalo „při starém“, tak jak je? Máte vůbec rádi změny?

„Všeobecně bych řekla, že lidem nevadí zas až tak změny jako takové, spíš řeší něco jiného. Mají strach, že nezvládnout vše, co s sebou případné změny přinesou“, říká lektorka Monika Nevolová, autorka workshopu Na změnu připraveni.

Ukazuje posluchačům svých workshopů a kurzů, jak se pomocí různých technik, hravou a zábavnou formou připravit. Jak se připravit, jak se nechat zaskočit, jak v daných situacích racionálně přemýšlet a rychle reagovat.  Nejvíc se prý bojíme toho, že zareagujeme nesprávně, hlavně z důvodu toho, že nebudeme mít dostatek času si vše rozmyslet.

„Využívám zejména různé hry a cvičení, při kterých si lidé uvědomí, kde mají bloky a co je blokuje“, pokračuje Nevolová. Sami jsme tedy tím, kdo si nejvíc „škodí“. Cílem je naučit se a naučit mozek pružně reagovat tak, aby když přijde kritická situace, jsme zůstali v klidu, bez paniky, a měli tak větší šanci adekvátně zareagovat.

Workshop je doporučován všem, kdo mají pocit, že v jejich životě hraje strach a obavy, selhání příliš velkou úlohu. Nebo třeba také pro ty, kdo nemají rádi nepříjemné situace, pro ty, kdo nemají rádi, když je něco zaskočí, a také třeba pro všechny ty, kdo si chtějí zlepšit své komunikační dovednosti a hlavně získat tolik důležitý životní nadhled.

Připravit se na různé životní situace se naučíte na workshopu Na změnu připraveni, který se koná 24. ledna 2017. Lektorka Monika Nevolová vše pojímá zábavnou formou a účastníci se dozvědí, jak se připravit na různé životní situace, které nás mohou potkat. Jak se naučit zvládnout a ovládnout svůj strach a naučit se naopak v kritických a krizových situacích racionálně myslet.

Více informací na webu http://www.fenomen-znacky.cz/fenomen-znacky-na-zmenu-pripraveni-24–1/.

Do 24. prosince můžete využít nejvýhodnější cenu.


Rádio Expres FM zaznamenává nejvyšší poslechovost za svou historii. Dopomohla i nová večerní show

14. srpna 2018 v 10:50

Pražské rádio Expres FM má nejvyšší poslechovost ve své šestnáctileté historii. Vyplývá to z aktuálních výsledků průzkumu Radioprojektu, které potvrdily vzestupnou tendenci v rámci denní i týdenní poslechovosti stanice. 

Bezpečné dodávky plynu jistí každý den 230 pracovníků pohotovostní služby

8. srpna 2018 v 15:33

Více než dvě stě plynařů je připraveno v jakoukoli denní dobu okamžitě vyrazit a co nejrychleji prověřit hlášení o závadách nebo úniku plynu, které lidé oznamují prostřednictvím nonstop linky plynové pohotovosti na čísle 1239. Pracovníci společnosti GridServices se v rámci skupiny innogy starají...

Sledujte sdílení kol a automobilů v aplikaci Moje Praha

8. srpna 2018 v 09:14

Po více jak půlročním provozu přichází aplikace Moje Praha s novinkami, které přinášejí Pražanům nové praktické informace. Vedle přehledu kulturního dění v metropoli a navigační služby na nejbližší místa ve veřejném prostoru, jako jsou úřady, volná parkovací místa, dětská hřiště, lékárny nebo...

Daniel Barták je bezpečnostním ředitelem DPP

3. srpna 2018 v 09:43

Dopravní podnik má od 1. srpna nového bezpečnostního ředitele. Nově bude funkci vykonávat Daniel Barták. Nahradil tak Antonína Fedorka, který k 31. červenci ukončil v DPP pracovní poměr.

V pololetí přibylo nejvíce podnikatelů za poslední tři roky

3. srpna 2018 v 08:17

V prvním pololetí roku 2018 začalo v České republice podnikat 31 187 fyzických osob, zatímco své podnikání ukončilo 24 698 lidí. Díky tomu v České republice přibylo během prvního pololetí 6 492 fyzických osob podnikatelů, o 43 % více než před rokem a nejvíce za poslední tři roky. Počet podnikatelů...

Počet českých firem s britským vlastníkem stále roste

1. srpna 2018 ve 12:05

Velká Británie by měla opustit Evropskou unii koncem března 2019. Poradenská společnost Bisnode, která dlouhodobě sleduje vzájemné vazby a propojení mezi ekonomickými subjekty, zveřejnila analýzu, ve které porovnává, jak se brexit vyvíjí z pohledu podnikání britských firem v České republice....

GasNet se soustředí na podporu seniorů. Za 10 let už firma věnovala více než 25 milionů korun

27. července 2018 ve 12:10

Polohovací lůžka, antidekubitní a zdravotní matrace a hygienické pomůcky – to jsou nejčastější položky nákupů pořizovaných z finančních darů pro domovy seniorů, hospice a další zdravotní a sociální zařízení. Takové zjištění vyplynulo z průzkumu společnosti GasNet ze skupiny innogy. Největší...

V prvním pololetí vzniklo 16 154 nových firem, hodně společností ale také zaniká

25. července 2018 v 15:19

V roce 2017 vzniklo nejvíc firem od předkrizového roku 2007. Loňský rekord v počtu nově registrovaných firem se zřejmě letos překonat nepodaří, přesto podnikatelé zakládají nové firmy stále rychlým tempem. V prvním pololetí jich vzniklo 16 154, což je o 7 procent méně než ve srovnatelném období...

Další články
Nahoru