Dnes Neděle - oblacno 24°C
Zítra Pondělí - zatazeno 25°C
Neděle 16. 6. 2024
Svátek má Zbyněk
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Byznys

Wolt zavádí nonstop provoz, vedle restaurací nabídne i potraviny nebo květiny

Finská technologická společnost Wolt zavádí v hlavním městě nepřetržitou rozvážku z vybraných podniků. Většina pražských zákazníků si tak nyní může objednávat v režimu 24/7 se stejným servisem, na který jsou zvyklí. Zákaznická podpora funguje po celou noc a je připravena pomoct zákazníkům v řádu několika minut. 

V nabídce nechybí řetězce KFC, McDonald's, Burger King či Pizza Hut a díky Wolt Marketu a dalším maloobchodním partnerům ani potraviny, květiny nebo potřeby na párty. Zákazníci si v nočních hodinách mohou vybírat z více než stovky podniků. To vše s průměrným doručením do 30 minut od objednání a se zákaznickou podporou fungující po celou noc.

Součástí neomezené rozvážky Woltu jsou také potraviny z Wolt Marketu. Ten dosud nabízel rozvoz do půlnoci, ale ambici mít nepřetržitou nabídku potravin měl už od počátku. A jak ukázal zkušební provoz, zájem o ni byl veliký – Wolt Market se zařadil mezi nejoblíbenější „noční” podniky. Zákazníci si díky němu mohou objednat zásoby potravin při návratu z víkendu či dovolené, doplnit si snacky na noční mlsání, drinky na párty, nebo si nachystat detox balíček s vývarem, Vincentkou či uklidňujícím čajem.

V rámci testování nočního provozu nebyla výjimečná ani objednávka úplně běžných potravin na snídani jako např. vajíček, jogurtů nebo pečiva. Wolt Market během posledního půl roku zároveň navýšil počet unikátních položek v některých pobočkách až o 30 % – v průměru jich jednotlivé pobočky nabízejí kolem 5 000.  

Součástí neomezeného rozvozu bude i zboží od dalších partnerů, mezi něž patří Květiny Nonstop nebo Minimarket Budečská.




Autor: Cen

Vienna Insurance Group zpřísňuje pravidla udržitelnosti v oblasti investic a underwritingu

13. června 2024 v 11:43

Vienna Insurance Group (VIG) rozšiřuje Strategii udržitelnosti v oblasti investic a underwritingu, závaznou pro všechny společnosti VIG. Kromě toho zakládá v rámci aktuálního programu udržitelnosti „VIG 25“ vlastní Group Sustainability Office.

PVK: Aktivně přispíváme svými projekty k plnění klimatického plánu Prahy

5. června 2024 v 17:31

Hlavní město Praha přijalo v roce 2019 přelomové usnesení, ve kterém se město dobrovolně zavázalo začít aktivně sledovat a postupně snižovat své přímé i nepřímé emise oxidu uhličitého (CO2). Město tím oficiálně vyhlásilo svůj klimatický závazek snížit emise CO2 o 45 % do roku 2030 ve srovnání...

Testbed jako brána do inovací. Den otevřených dveří představil příklady digitalizace z praxe

4. června 2024 v 11:50

Trendy, vize, technologické inovace i praktická řešení pod taktovkou Průmyslu 4.0 vyvíjená v prostředí průmyslových testbedů. To byla témata Dne otevřených dveří pro Průmysl 4.0, akce, která ve středu 29. května otevřela ředitelům a manažerům výrobních podniků prostory RICAIP Testbedu Praha na...

Do dozorčí rady VIG byli nově zvoleni Kulhánek, Machačová, Simhandl a Svoób

2. června 2024 v 17:12

V pátek 24. května se ve Wiener Stadthalle konala 33. řádná valná hromada společnosti VIENNA INSURANCE GROUP AG Wiener Versicherung Gruppe (VIG).Jedním z bodů byla i volby do dozorčí rady.

Na veletrh Expo Real míří opět ve společné expozici Praha, Ostrava i Moravskoslezský kraj

27. května 2024 v 11:55

Prestižní developerský veletrh Expo Real se uskuteční ve dnech 7. až 9. října 2024 v německém Mnichově. Prezentují se na něm desítky tisíc účastníků z více jak 70 zemí světa, což jej řadí mezi světově nejvýznamnější investiční veletrhy. Ostrava, Moravskoslezský kraj a Praha se této prestižní a...

Další články
Nahoru