Dnes Pondělí - jasno 26°C
Zítra Úterý - polojasno 28°C
Pondělí 2. 10. 2023
Svátek má Olívie, Galina, Oliver
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Byznys

Wolt zavádí nonstop provoz, vedle restaurací nabídne i potraviny nebo květiny

Finská technologická společnost Wolt zavádí v hlavním městě nepřetržitou rozvážku z vybraných podniků. Většina pražských zákazníků si tak nyní může objednávat v režimu 24/7 se stejným servisem, na který jsou zvyklí. Zákaznická podpora funguje po celou noc a je připravena pomoct zákazníkům v řádu několika minut. 

V nabídce nechybí řetězce KFC, McDonald's, Burger King či Pizza Hut a díky Wolt Marketu a dalším maloobchodním partnerům ani potraviny, květiny nebo potřeby na párty. Zákazníci si v nočních hodinách mohou vybírat z více než stovky podniků. To vše s průměrným doručením do 30 minut od objednání a se zákaznickou podporou fungující po celou noc.

Součástí neomezené rozvážky Woltu jsou také potraviny z Wolt Marketu. Ten dosud nabízel rozvoz do půlnoci, ale ambici mít nepřetržitou nabídku potravin měl už od počátku. A jak ukázal zkušební provoz, zájem o ni byl veliký – Wolt Market se zařadil mezi nejoblíbenější „noční” podniky. Zákazníci si díky němu mohou objednat zásoby potravin při návratu z víkendu či dovolené, doplnit si snacky na noční mlsání, drinky na párty, nebo si nachystat detox balíček s vývarem, Vincentkou či uklidňujícím čajem.

V rámci testování nočního provozu nebyla výjimečná ani objednávka úplně běžných potravin na snídani jako např. vajíček, jogurtů nebo pečiva. Wolt Market během posledního půl roku zároveň navýšil počet unikátních položek v některých pobočkách až o 30 % – v průměru jich jednotlivé pobočky nabízejí kolem 5 000.  

Součástí neomezeného rozvozu bude i zboží od dalších partnerů, mezi něž patří Květiny Nonstop nebo Minimarket Budečská.
Autor: Cen

Soutěž EY Podnikatel roku 2023 hlavního města Prahy a Středočeského kraje spustila nominační fázi

8. září 2023 v 11:15

Společnost EY pod záštitou primátora hlavního města Prahy Bohuslava Svobody a ve spolupráci s inovační agenturou SIC vyhlásila devatenáctý ročník soutěže o titul EY Podnikatel roku hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Celkem osm podnikatelů z těchto dvou regionů se v minulosti stalo...

Fakulta dopravní ČVUT v Praze podepsala nové strategické partnerství se společností SITA

8. září 2023 v 08:22

Ve středu 6. září byla podpisem partnerství mezi společností SITA a Fakultou dopravní ČVUT v Praze obnovena spolupráce zaměřená jak na vzdělávání nových odborníků, tak i na projektové záměry v oblasti letecké dopravy.

Další články
Nahoru