dnes
Pondělí - prehanky-snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
11°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Hudební pošmáknutí: Wohnout upekl Laskonky a kremrole
Obal nové desky Laskonky a kremrole (výřez) kapely Wohnout.

Hudební pošmáknutí: Wohnout upekl Laskonky a kremrole

Hudební soubor krásných, vtipných, mladých, majetných a inteligentních mužů, který si říká Wohnout, vydává osmou řadovou desku s neméně inteligentním a vtipným názvem Laskonky a kremrole.

Patnáct báječných písní se skvělými texty a prvotřídními harmoniemi protkávají virtuózní výkony geniálních muzikantů, kteří se nebojí být skromní ve veřejné prezentaci.

„Chtěli jsme udělat písničky stručný a srozumitelný, žádný intelektuální výlevy mezi řádky či instrumentální orgie. Z velkýho výběru kompletních skladeb jsme nakonec vybrali ty, který dohromady zní jako celek, to nám udělalo radost,“ komentuje nové cd Honza Homola.

Celek doplňuje hostování hudebních pojmů, jako jsou Vojta Lavička, Xavier Baumaxa či Marek Eben. Klasické CD a digitální distribuci doplní prodej alba na flash kartě či vinylu.

Laskonky a kremrole jsou deskou, která není zas tak sladká jak vypovídá její název, ale není ani nepříjemně kyselá či odporně hořká. Je prostě taková, jaká má být. V prodeji od 26. září.


České fetiše pomohou pražským bezdomovcům

1. listopadu 2017 v 16:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Lidé bez domova, kteří prodávají časopis Nový prostor, letos na Vánoce nabídnou svým čtenářům a příznivcům krom časopisu i knihu. Půjde o druhý výběr fejetonů Jana Sterna nazvaný Česko je hezko. Prodejci Nového Prostoru začnou knihu prodávat 1. listopadu. Jsou jejím výhradním distributorem, jinde...

Další články
Nahoru