dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Westernová legenda v kině Ponrepo

Westernová legenda v kině Ponrepo

Již tuto sobotu, 9. dubna, poběží od 17 hodin v klubovém kině Ponrepo legendární americko-italský western Sergia Leoneho Tenkrát na západě s Henrym Fondou, Claudií Cardinale a Charlesem Bronsonem.  

V době svého vzniku zaznamenal v Evropě významný kasovní úspěch a v některých městech se hrál v kinech po několik let. V USA se ale Leoneho western setkal s negativní kritikou a v roce 1969 se tam stal filmovým propadákem.

Snímek je nyní obecně uznáván jako mistrovské dílo a jeden z nejlepších westernových filmů v historii. Mimořádně zdařilým a kultovním soundtrackem ho doprovodil Ennio Morricone.

Film se promítá v původním znění s titulky, vstupenky je možné zakoupit na pokladně kina Ponrepo, která je otevřená každý den od 16 hodin.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru