dnes
Čtvrtek - zatazeno
10°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
9°C
Pražský život

Wear it - move it! Módní přehlídka v pasáži Myslbek

Oblečený tanec aneb jak padnou módní značky členům Baletu Národního divadla v rytmu moderny předvedou na netradiční přehlídce 8. listopadu v pasáži Myslbek od 17 hodin.

Modely značek galerie Myslbek rozhýbají na svých tělech primabaleríny Baletu Národního divadla a jejich pánské protějšky na taneční módní přehlídce. Prosklený vzdušný prostor pasáže Myslbek se v sobotu 8. listopadu stane přehlídkovým molem, do něhož sólistka Baletu ND a choreografka Zuzana Šimáková zapojí i eskalátory. Václav Laušman nechá členy Baletu předvést se na moderní hudbu.

modni-prehlidka-8-11-nahled Kulisu módní přehlídky dokreslí výstava oblečení, které však v okolních obchodech nenajdete. Od 22. října si mohou návštěvníci přímo v pasáži Myslbek prohlédnout výstavu hereckých kostýmů Národního divadla.

Kostýmy připomenou postavu Cyrana a Roxany, královny Alžběty a hraběte z Essexu a dalších včetně dětských kostýmů. „NG Myslbek spolupracuje s několika kulturními institucemi včetně Národního divadla a v kulturním duchu se nesou také akce, které v pasáži můžete navštívit,“ řekla k dlouhodobějšímu konceptu pasáže manažerka Karolína Prýmková. Na přehlídce se s výstavou rozloučíme.


Další články
Nahoru