dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Vzhůru do němoty! Oslavy vysvědčení pokračovaly, opilý mladík skončil v nemocnici
A ještě dvě rundy za ty trojky z občanky a tělocviku! Foto: archiv

Vzhůru do němoty! Oslavy vysvědčení pokračovaly, opilý mladík skončil v nemocnici

Při víkendových kontrolách, zaměřených na opilé mladistvé, strážníci odhalili deset osob mladších osmnácti let pod vlivem alkoholu. Mladí lidé nadýchali od 0,07 až do 1,02 ‰. Již v pátek byly problémy s mládeží. Ve dvou případech dokonce musela neplnoletého opilce odvézt záchranka do nemocnice.

Při kontrole v Dolních Počernicích odhalili o víkendu strážníci z Prahy 14 skupinku šesti opilých chlapců a dívek. V Praze 6 zase strážníci v ulici Na Petřinách spatřili skupinku pěti mladistvých, provedená dechová zkouška ukázala alkohol u třech z nich.

Nejvážnější případ zaznamenali strážníci z útvaru Psovodů. Když hlídka prováděla v pátek večer kontrolu v pražských Klánovicích, spatřila skupinku mladistvých, z nichž jeden ležel v bezvědomí na zemi.

Když si mládež hlídky všimla, tak se rozutekla. U bezmocného mladíka, který byl v bezvědomí, však zůstal kamarád. Záchranáři muže následně převezli na jednotku intenzivní péče jedné z pražských nemocnic. Případem se zabývají policisté.

V pátek načapali policisté celkem třináct chlapců a devět dívek mladších osmnácti let pod vlivem alkoholu.Při kontrolách nejvíce nadýchal šestnáctiletý chlapec, který seděl s kamarády ve Stromovce. U něj policisté naměřili 1, 48 promile alkoholu v dechu.

Nejmladší dívce pod vlivem alkoholu bylo pouhých třináct let. Patnáctiletý chlapec po otravě alkoholem upadl v Praze 2 do bezvědomí a musel být převezen na jednotku intenzivní péče.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru