dnes
Pátek - zatazeno
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Pražské krimi

Vzhledem k jejímu povolání by to od ní nikdo nečekal, ale v sekundě bylo vše jinak. Selhala!

Případ zapomenutého telefonu prošetřovali od začátku listopadu policisté z místního oddělení Masarykovo nádraží. Žadatelka o práci přišla do jednoho business centra v ulici Na Florenci. Tam ve vestibulu budovy čekala, až na ni přijde řada. Když odešla na pohovor, zapomněla telefon na sedačce.

Přístroj si zanedlouho přisvojila žena, která vešla do budovy. Ta si ho všimla ve chvíli, kdy si ze stolku brala jakési tiskoviny. Na záběrech bezpečnostních kamer je vidět, že sice na chvilku měla tendenci telefon odevzdat na recepci budovy, ale tento záměr si ve vteřině rozmyslela.

„Mobil schovala do zmiňovaných tiskovin a  pokračovala dále do budovy. S ohledem na cenu telefonu, která dosahovala téměř třináct tisíc korun, začali policisté událost okamžitě prošetřovat pro podezření z trestného činu,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Třiatřicetiletou „straku“ se jim podařilo brzy zadržet, telefon měla u sebe. „Smutnou tečkou příběhu je, že si mobilní telefon přisvojila žena, která je povoláním lektorkou etiky a mezilidského chování,“ pokračoval Hulan.

„V tomto období plném předvánočního shonu je ale na místě apelovat na každého jednoho z nás, abychom byli pozornější vůči svým osobním věcem,“ dodal policejní mluvčí.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru