dnes
Čtvrtek - jasno
19°C
zítra
Pátek - jasno
19°C
pozítří
Sobota - skorojasno
15°C
Zpravodajství

Vyznejte svou lásku jako Shakespeare

Vezměte do ruky tužku a papír a vyznejte lásku svým nejbližším tak, jak jsme to dělali ve školních lavicích nebo za doby, kdy kluci ještě jezdili na vojnu. Pojďme se vrátit do časů, kdy někteří z nás očekávali příchod pošťáka jako Štědrý večer. Přesně tak to můžeme udělat celou první polovinu února v pražském obchodním centru Quadrio.

valentyn-nahled

„Rozhodli jsme se, že dáme lidem možnost vyznat lásku svým nejbližším tak, jako jsme to dělali ještě za dob, kdy nebyly mobilní telefony. Dnes potkáváme na ulicích lidi, kteří jsou zahleděni do telefonů nebo tabletů. My bychom si přáli, aby zvedli hlavy, rozhlédli se, zamysleli a vlastnoručně napsali vzkaz tomu, koho milují, a to na papír,“ říká Lucie Mikšovská z obchodního centra Quadrio, které na první půlku února přichystalo valentýnskou akci Show Love in the city, která je určena pro všechny, kteří chtějí dokázat, jak moc mají rádi své blízké.

Své vzkazy tak mohou na zeď přijít napsat nejen zamilovaní, ale i rodiče, děti nebo kamarádi. Do čtrnáctého února tak může do Quadrio zavítat kdokoli, kdo chce vzít do ruky tužku a papír, napsat láskyplný vzkaz a vylepit ho na tamní stěnu lásky. „ K dispozici jsou lepící papírky i tužky. Vzkaz si pak může zákazník vyfotit a poslat osobě, které lásku vyznává.

Současně probíhá i facebooková soutěž o hodnotné balíčky od Sephory,“ doplňuje Mikšovská. Pokud vám je svátek svatého Valentýna blízký a vůně papíru není cizí, využijte možnosti zapojit se do valentýnské soutěže a potěšit své blízké milým vzkazem.  Staňte se na pár minut Shakespearem, jehož vyznání Julii zná celý svět. Akce probíhá v pražském obchodním centru Quadrio na Národní třídě do čtrnáctého února.


Zrekonstruované veřejné WC na Moskevské

Včera v 10:20

Městská část Praha 10 od 1. října otevřela nově zrekonstruované veřejné WC na Moskevské ulici pod Vršovickým zámečkem.

Bezplatný seminář: Finanční arbitr a spotřebitelé

15. října 2018 ve 12:50

Humanitní odbor Úřadu městské části Praha 2 a Občanská poradna Společnou cestou zvou ve čtvrtek 18 října od 9 hodin na seminář Finanční arbitr a spotřebitelé.

Další články
Nahoru