dnes
Sobota - jasno
3°C
zítra
Neděle - jasno
7°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
12°C
Zpravodajství

Vyznejte svou lásku jako Shakespeare

Vezměte do ruky tužku a papír a vyznejte lásku svým nejbližším tak, jak jsme to dělali ve školních lavicích nebo za doby, kdy kluci ještě jezdili na vojnu. Pojďme se vrátit do časů, kdy někteří z nás očekávali příchod pošťáka jako Štědrý večer. Přesně tak to můžeme udělat celou první polovinu února v pražském obchodním centru Quadrio.

valentyn-nahled

„Rozhodli jsme se, že dáme lidem možnost vyznat lásku svým nejbližším tak, jako jsme to dělali ještě za dob, kdy nebyly mobilní telefony. Dnes potkáváme na ulicích lidi, kteří jsou zahleděni do telefonů nebo tabletů. My bychom si přáli, aby zvedli hlavy, rozhlédli se, zamysleli a vlastnoručně napsali vzkaz tomu, koho milují, a to na papír,“ říká Lucie Mikšovská z obchodního centra Quadrio, které na první půlku února přichystalo valentýnskou akci Show Love in the city, která je určena pro všechny, kteří chtějí dokázat, jak moc mají rádi své blízké.

Své vzkazy tak mohou na zeď přijít napsat nejen zamilovaní, ale i rodiče, děti nebo kamarádi. Do čtrnáctého února tak může do Quadrio zavítat kdokoli, kdo chce vzít do ruky tužku a papír, napsat láskyplný vzkaz a vylepit ho na tamní stěnu lásky. „ K dispozici jsou lepící papírky i tužky. Vzkaz si pak může zákazník vyfotit a poslat osobě, které lásku vyznává.

Současně probíhá i facebooková soutěž o hodnotné balíčky od Sephory,“ doplňuje Mikšovská. Pokud vám je svátek svatého Valentýna blízký a vůně papíru není cizí, využijte možnosti zapojit se do valentýnské soutěže a potěšit své blízké milým vzkazem.  Staňte se na pár minut Shakespearem, jehož vyznání Julii zná celý svět. Akce probíhá v pražském obchodním centru Quadrio na Národní třídě do čtrnáctého února.


Milovníci koček se sejdou v Praze 11

21. února 2019 ve 13:11

Chovatelé a milovníci koček se mohou od 2. do 3. března těšit na propagační výstavu koček. Výstava Spring Star Show 2019 proběhne v Kongresovém centru TOP HOTEL Praha, Blažimská 4, Praha 11 – Chodov.

Další články
Nahoru