dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - oblacno
4°C
Vyzkoušejte si, jak jste na tom po létě s fyzičkou. Navíc dostanete lístky na Kabáty za hubičku
V rámci nedělního závodu bude potřeba uplavat 600 metrů. Foto: archiv H Triatlon

Vyzkoušejte si, jak jste na tom po létě s fyzičkou. Navíc dostanete lístky na Kabáty za hubičku

Patříte-li mezi příznivce aktivního trávení volného času, zúčastněte se prvního ročníku Pražského Sprint triatlonu 2014 ve Stromovce a vodní nádrži Džbán. V tomto závodě nezáleží na věku ani na sportovní výkonnosti. Triatlonu, který bude odstartován v neděli 7. září, se mohou zúčastnit děti, rekreační sportovci i profesionálové. Za symbolické startovné  67 korun obdrží každý závodník vstupenku na koncert rockové skupiny Kabát, který se koná 13. září na Vypichu.   

Sdružení H-Triatlon zařadilo do seriálu závodů novinku. Sportovní nadšenci mohou přivítat podzim Pražským Sprint triatlonem. „Doufáme, že se účastníkům tento závod zalíbí a stane se tradiční sportovní akcí,“ říká Vladislav Dykast, ředitel sdružení.

Pražský Sprint triatlon 2014 odstartuje plavání na 200 metrů ve vodní nádrži Džbán na Praze 6. Následovat bude 12 kilometrů dlouhá cyklistická část od koupaliště Džbán do parku Stromovka, kde se poběží tři kilometry dlouhá závěrečná trať.

Každý závod ze seriálu H-Triatlon Tour 2014, který organizuje občanské sdružení H-Triatlon, je vhodný pro celou rodinu. Na děti čekají soutěže v dětském duatlonu a běžecké závody a pro dospělé jsou připraveny sportovní disciplíny na tratích rozdělené do 16 kategorií podle věku a pohlaví.

Každý účastník závodu obdrží startovní balíček (čipovou časomíru, startovní číslo, certifikát s potvrzením o absolvování závodu, finisherskou medaily a energetický balíček).

Součástí doprovodného programu budou již tradiční aktivity pro děti i dospělé. Nejmenší účastníci se mohou těšit na dětské soutěže a skákací hrad, dále jsou připraveny ukázky hasičské techniky a hudební produkce. Závod se koná pod záštitou místostarosty Prahy 6 Jana Záruby a místostarosty Prahy 7 Tomáše Kaštovského.

Výše startovného je 67 korun. Více informací a online registrace na www.htriatlon.cz. Účastníci se mohou přihlásit i v den konání akce. Prezentace závodníků proběhne od 8 do 9:30 v areálu koupaliště Džbán.

Harmonogram závodu:

08:00 – 09:30   Prezentace – v areálu koupaliště Džbán

10:10                Rozprava se závodníky   

10:45                Hromadný start závodníků (plavání 200 metrů, kolo 12 kilometrů, běh 3 kilometry)

13:30                Vyhlášení výsledků

15:00                Zakončení akce


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru