dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - polojasno
4°C
pozítří
Čtvrtek - prehanky-dest
6°C
Pražský sport

Vyvrcholil šampionát pro děti z dětských domovů

Cyklistickým závodem v Dolních Počernicích se o víkendu uzavřel letošní ročník Dětského domov Cupu, sportovního soutěžního seriálu pro děti z dětských domovů. 

Z celé republiky zavítalo do Prahy na poslední podnik mistrovství celkem 27 týmů. Chlapci i dívky z dětských domovů se jej účastnili ve třech věkových kategoriích. V závodě, rozděleném na dvě části – praktickou a teoretickou – získávali body při rychlostních závodech, za správný průjezd křižovatkou, při jízdách zručnosti nebo při dopravních testech.

V pořadí již šestnáctý ročník Prevencí proti nehodám vyhrál dětský domov Dlažkovice, druzí skončili závodníci z Horního Slavkova a Chebu, třetí místo obsadil tým ze Žíchovce. 


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

V Praze 9 se uskuteční fotbalové mistrovství, při každém zápase hrají jen dva hráči

28. září 2017 v 18:23 | Aktualizováno 29. září 2017, 06:48

Jsi fotbalista a chceš si vyzkoušet něco nového a netradičního? Zastav se v obchodním centru Galerie Harfa, kde proběhne Mistrovství ČR ve fotbale 1vs1. Hlavní výhra 5000 korun + další hodnotné výhry pro prvních 8 hráčů.

Další články
Nahoru