dnes
Neděle - obcasny-dest
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
6°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
10°C
Pražská politika

Využití Werichovy vily? Hlasujte v anketě

Zajímá vás, jaký bude další osud Werichovy vily a chcete ho ovlivnit? V tom případě se můžete zapojit do ankety, kterou vyhlásila Městská část Praha 1. Jednou z možností je zajít do Galerie 1 ve Štěpánské 47 na výstavu „Budoucnost a přítomnost Prahy 1“ a vyplnit tam anketní lístek, druhou je pak hlasování prostřednictvím SMS zprávy.

„Nadace Charty 77, Muzeum Kampa a nezisková organizace Post Bellum vypracovaly před časem návrhy, jak dále využívat Werichovu vilu. A protože se zastupitelé nedokázali shodnout na výběru jednoho z těchto projektů, rozhodli jsme se občanům nabídnout anketu, v níž se mohou k uvedeným třem návrhům vyjádřit,“ vysvětlil starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký a doplnil, že radnice anketu vyhodnotí a po volbách předá nové politické reprezentaci jako důležité vodítko pro rozhodování.


Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru