dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražský sport

Vytvořte si návyk na sport v Be More Human tělocvičně

Venkovní tělocvična Reebok Be More Human Tour se vrací, aby si všichni sportovní fanoušci mohli na závěr léta užít cvičení na čerstvém vzduchu. Od soboty 12. září do středy 16. září budou v Praze na Letné zdarma lekce se špičkovými instruktory jógy, les mills, crossfitu a tance.  

„Víme, že bez sportu se dá žít, ale s ním je život mnohem lepší. Nesportujeme totiž jenom proto, abychom byli lepšími sportovci. Cvičíme, protože se díky tomu stáváme lepšími lidmi. A to ve třech hlavních pilířích, které představuje delta v logu Reebok – fyzicky, mentálně i sociálně,“ říkají organizátoři sportovních dnů.

Cílem Be More Human je připravit všem současným, ale i budoucím sportovcům unikátní příležitost zacvičit si zdarma v plně vybavené venkovní tělocvičně. Po dobu pěti dnů je otevřena všem, kdo na sobě chtějí zapracovat nebo si vyzkoušet nové sporty. „Chceme totiž, abyste si na život se sportem vytvořili návyk. Abyste v něm pokračovali i po skončení Reebok Be More Human Tour. Abyste cvičením posílili svoje tělo a uklidnili svoji hlavu. Když budete fyzicky i mentálně silnější, více lidskosti už přijde samo. To je naším posláním,“ dodávají pořadatelé.

Každý den můžete vyzkoušet až pět různých lekcí a o víkendu dokonce osm. Joey Scafidi povede CrossFit, LesMills program vám představí Filip Kulštrunk nebo Katka Bradáčová. Jógu si zacvičíte například s Vaškem Krejčíkem a Katkou Bílkovou. O taneční lekce se postarají Dance Academy Prague by Yemi A.D. A to zdaleka nejsou všichni špičkoví lektoři, se kterými na sobě můžete zapracovat.

Jógamatky a další náčiní je mobilní tělocvičně samozřejmě k dispozici v dostatečném počtu. Stačí se jen registrovat na adrese www.bemorehuman.cz.

Navíc si hned u tělocvičny budete moct doplnit nebo oživit vás sportovní šatník špičkovými Reebok produkty se slevou. Jestli to pro vás bude motivace, nebo krásná a funkční odměna, už je jen na vás.

Další informace, detaily o lekcích a registraci najdete na www.bemorehuman.cz


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

V Praze 9 se uskuteční fotbalové mistrovství, při každém zápase hrají jen dva hráči

28. září 2017 v 18:23 | Aktualizováno 29. září 2017, 06:48

Jsi fotbalista a chceš si vyzkoušet něco nového a netradičního? Zastav se v obchodním centru Galerie Harfa, kde proběhne Mistrovství ČR ve fotbale 1vs1. Hlavní výhra 5000 korun + další hodnotné výhry pro prvních 8 hráčů.

Smrt Spartě, papouškoval slávista Stoch. Případ řeší disciplinárka

25. září 2017 ve 12:39

Když fotbalová Slavia minulou středu porazila v pohárovém utkání na svém hřišti Třinec 5:1, tradiční děkovačky s fanoušky se účastnil i Miroslav Stoch. Jelikož byl strůjcem obratu favorita v druhém poločase, ujal se předříkání. Jeden z členů kotle mu však poradil starou verzi, jejíž součástí je...

Dukla opět podpoří dětské hemofiliky, věnuje jim derby se Spartou

25. září 2017 v 11:26

I v letošní sezoně pokračuje partnerství Dukly s neziskovou organizací Hemojunior, která sdružuje dětské hemofiliky. Tentokrát jim věnuje fotbalový klub domácí utkání se Spartou, které se odehraje v sobotu 30. září od 20 hodin. 

H-Triatlon chystá pražský podzimní čtyřboj - hod oštěpem, sprint, vrh koulí a skok daleký

22. září 2017 v 08:00

Sdružení H-Triatlon pořádá již tradiční podzimní čtyřboj, který se uskuteční v neděli 24. 9. 2017 ve sportovním centru Prosek na Praze 9. Všichni aktivní sportovci a sportovní nadšenci se mohou těšit na kombinaci čtyř disciplín – hod oštěpem, sprint, vrh koulí a skok daleký. Účastníci mohou...

Další články
Nahoru