dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Výtvarná soutěž „Pomáháme zvířatům“ v Toulcově dvoře

Výtvarná soutěž „Pomáháme zvířatům“ v Toulcově dvoře

Říkáte si někdy, že by si zvířata zasloužila lepší život? Nebo naopak někdy závidíte vlastnímu psovi jeho režim a dopolední polehávání na gauči? Zamyslete se a nakreslete, co vám leží ve vztahu člověk-zvíře na srdci. Pro děti a mládež je připravena výtvarná soutěž „Pomáháme zvířatům“. Uzávěrka je 27. září.

Práce budou vystaveny v rámci akce „Světový den zvířat“ pořádané na Toulcově dvoře 5. října. Na vítěze čekají ceny, které budou předány na vernisáži výstavy.

Ke svým dílům proto nezapomeňte připojit jméno, datum narození, bydliště, e-mail případně telefon.

Na vaše práce se již teď těší hodnotící komise i všechna zvířata z Toulcova dvora.

Korespondenční adresa:
Výtvarná soutěž – Sdružení SRAZ
Toulcův dvůr
Kubatova32/1
102 00 PRAHA 10

Emailová adresa:
skoupa@toulcuvdvur.cz


Pohovory nanečisto. Šance pro ženy s trestní minulostí

9. prosince 2017 v 11:23

Mít záznam v Rejstříku trestů není ideální pozice pro nalezení práce. Navíc pokud máte ještě obrovské dluhy, malé sebevědomí a vyšší věk.

Dvě významná ocenění pro Vodní dům

4. prosince 2017 v 07:53

Vodní dům zvítězil v pátém ročníku soutěže o nejoblíbenější turistický cíl Česka v kategorii Kudy z nudy – zážitek pro celou rodinu.

Cena Přístav za rok 2017 zná své držitele

2. prosince 2017 v 10:53

Česká rada dětí a mládeže (ČRDM) udělila 30. listopadu pět svých tradičních ocenění těm, kteří v sobě nalézají kromobyčejnou vůli podporovat mimoškolní práci s dětmi a mládeží.

Lidé pomocí Nadačního fondu Pečovatel letos zajistili potřebným 5648 hodin asistenční péče

28. listopadu 2017 v 07:38

K Nadačnímu fondu Pečovatel se v letošním roce přidalo pět známých osobností, které nyní v roli patrona pomáhají s financováním péče pro nemocné či nemohoucí klienty. I díky nim se v letošním roce vybralo přes 700 000 korun, které putují přímo na úhradu služeb...

Giving Tuesday, mezinárodní svátek dárcovství

27. listopadu 2017 ve 12:27

Po nákupní horečce na Black Friday do Česka letos podruhé přichází Giving Tuesday – světový svátek dárcovství a nejštědřejší den v roce. Celý svět včetně Česka se spojí s jediným cílem, aby pomáhal a vrátil společnosti něco dobrého zpět. Giving Tuesday si v Česku pod svá křídla vzala Asociace...

O čem děti nesní: Pro pomoc dětem zažívajícím domácí násilí

30. října 2017 v 11:02

Centrum Locika pořádá kampaň s názvem „O čem děti nesní.  Výtěžek je určen na pomoc dětem, které zažívají domácí násilí a přispívat na dětství bez násilí je možné až do 5. ledna 2018. 

NF Veolia oslavil Mezinárodní den seniorů na workshopu

22. října 2017 v 07:22

Minulý týden uspořádal NF Veolia v pořadí již třetí workshop ke svému programu Stále s úsměvem – Aktivně po celý život. Sešli se na něm jeho aktivní účastníci z různých neziskových organizací, projektů, obcí apod., které získaly letos nadační dary na uskutečnění svých projektů ve prospěch...

Další články
Nahoru