Dnes Sobota - zatazeno 12°C
Zítra Neděle - obcasny-dest 8°C
Sobota 1. 4. 2023
Svátek má Hugo
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Výtržníci zmlátili cestujícího a poničili tramvaj, policisté mají sháňku po svědkyních
V tramvaji došlo k napadaní. Ilustrační foto: freeimages.com

Výtržníci zmlátili cestujícího a poničili tramvaj, policisté mají sháňku po svědkyních

Tři podezřelé z květnového napadení cestujícího v MHD a rozbití skleněné výplně okna v tramvaji policisté již zadrželi. V souvislosti s případem však hledají další svědky, především dvě ženy. 

Pražští kriminalisté pracují na objasnění případu, který se stal v sobotu 29. května v tramvaji číslo 9 směřující do zastávka Vozovna Motol.

Během jízdy v době mezi 22:30 až 22:40 hodinami došlo v jednom z vagonů k incidentu mezi čtyřmi osobami.

„Tři podezřelí napadli jednoho z cestujících, a také poškodili a následně rozbili skleněnou výplň okna tramvaje. Napadení pak pokračovalo i na zmíněné zastávce MHD,“ popsal mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Zatímco podezřelí byli krátce po incidentu zadrženi a jsou vyšetřováni pro podezření z výtržnictví, kriminalisté se touto cestou obracejí na další svědky, kteří v případu ještě nebyli vyslechnuti.

„Především pak na dvojici žen, které měly incident přímo před očima, nechť kontaktují linku 158 a svým svědectvím přispějí k řádnému objasnění věci,“ dodal policejní mluvčí.


Autor: red

Dohoda Prahy 2 s provozovateli zavádí pravidla pro bikesharing na území městské části

30. března 2023 ve 23:04

Zástupci městské části Praha 2 a bikesharingových společností společně podepsali Dohodu o provozu bikesharingu na území Prahy 2, která zavádí jasná pravidla jeho provozování v této městské části. Svým podpisem se zástupci společností zavázali k jejich dodržování. Informovala o tom v tiskové zprávě...

Praha 6: Setkání s občany Břevnova

28. března 2023 ve 22:47

Témata, která vás zajímají, můžete probrat se zástupci radnice Prahy 6 před Galerií Kuzebauch, na rohu ulic Dvořeckého a Říčanova.

Další články
Nahoru