Dnes Středa - skorojasno 15°C
Zítra Čtvrtek - polojasno 20°C
Středa 22. 9. 2021
Svátek má Darina
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Výtržníci zmlátili cestujícího a poničili tramvaj, policisté mají sháňku po svědkyních
V tramvaji došlo k napadaní. Ilustrační foto: freeimages.com

Výtržníci zmlátili cestujícího a poničili tramvaj, policisté mají sháňku po svědkyních

Tři podezřelé z květnového napadení cestujícího v MHD a rozbití skleněné výplně okna v tramvaji policisté již zadrželi. V souvislosti s případem však hledají další svědky, především dvě ženy. 

Pražští kriminalisté pracují na objasnění případu, který se stal v sobotu 29. května v tramvaji číslo 9 směřující do zastávka Vozovna Motol.

Během jízdy v době mezi 22:30 až 22:40 hodinami došlo v jednom z vagonů k incidentu mezi čtyřmi osobami.

„Tři podezřelí napadli jednoho z cestujících, a také poškodili a následně rozbili skleněnou výplň okna tramvaje. Napadení pak pokračovalo i na zmíněné zastávce MHD,“ popsal mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Zatímco podezřelí byli krátce po incidentu zadrženi a jsou vyšetřováni pro podezření z výtržnictví, kriminalisté se touto cestou obracejí na další svědky, kteří v případu ještě nebyli vyslechnuti.

„Především pak na dvojici žen, které měly incident přímo před očima, nechť kontaktují linku 158 a svým svědectvím přispějí k řádnému objasnění věci,“ dodal policejní mluvčí.


Autor: red

Zastaralý areál Rugby Clubu Tatra Smíchov se dočká rekonstrukce

Dnes v 08:20

Pražští radní odsouhlasili investiční záměr projektu rekonstrukce sportovního areálu Rugby Club Tatra Smíchov Národní sportovní agenturou. Spolufinancování investičních projektů rozvoje sportovní infrastruktury ve vlastnictví hl. m. Prahy je v souladu se strategií Plánu rozvoje sportu a...

Anglo-americká vysoká škola vypsala stipendia pro afghánské uprchlíky

Včera ve 22:36

Anglo-americká vysoká škola v Praze (AAU) se rozhodla vypsat dvě stipendia na celý studijní program pro afghánské uprchlíky, kteří byli letos v srpnu dopraveni do České republiky z Afghánistánu v rámci záchranné operace. Stipendium by mělo pokrýt náklady na školné a další případné výdaje....

Budovy a pozemky pošty ve Vysočanech se stanou součástí školního areálu

Včera ve 20:41

Radní Prahy vyhověli žádosti městské části Praha 9 a odsouhlasili úplatné nabytí nemovitostí České pošty do vlastnictví hlavního města, které by následně svěřili do správy Prahy 9. Jedná se o budovu pošty a související objekty a pozemky v katastrálním území Vysočan. V budoucnu by potom mohly...

Tři osobnosti se stanou Čestnými občany Prahy 8

20. září 2021 v 18:38

Zastupitelé Prahy 8 schválili ocenění Čestný občan městské části Praha 8 pro další tři osobnosti. Slavnostní udílení čestných občanství proběhne v Praze 8 již posedmé.

V Praze 2 se přednášelo o obětech trestných činů

17. září 2021 ve 13:59

Ve středu 15. září proběhla na půdě Městského soudu v Praze další ze série tematických přednášek v rámci společného projektu MČ Praha 2 a Bílého kruhu bezpečí Praha 2 – městská část vlídná k obětem zaměřená na práva a ochranu obětí.

Další články
Nahoru