Dnes Neděle - polojasno 17°C
Zítra Pondělí - oblacno 15°C
Neděle 2. 10. 2022
Svátek má Olívie, Galina, Oliver
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Výtržníci zmlátili cestujícího a poničili tramvaj, policisté mají sháňku po svědkyních
V tramvaji došlo k napadaní. Ilustrační foto: freeimages.com

Výtržníci zmlátili cestujícího a poničili tramvaj, policisté mají sháňku po svědkyních

Tři podezřelé z květnového napadení cestujícího v MHD a rozbití skleněné výplně okna v tramvaji policisté již zadrželi. V souvislosti s případem však hledají další svědky, především dvě ženy. 

Pražští kriminalisté pracují na objasnění případu, který se stal v sobotu 29. května v tramvaji číslo 9 směřující do zastávka Vozovna Motol.

Během jízdy v době mezi 22:30 až 22:40 hodinami došlo v jednom z vagonů k incidentu mezi čtyřmi osobami.

„Tři podezřelí napadli jednoho z cestujících, a také poškodili a následně rozbili skleněnou výplň okna tramvaje. Napadení pak pokračovalo i na zmíněné zastávce MHD,“ popsal mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Zatímco podezřelí byli krátce po incidentu zadrženi a jsou vyšetřováni pro podezření z výtržnictví, kriminalisté se touto cestou obracejí na další svědky, kteří v případu ještě nebyli vyslechnuti.

„Především pak na dvojici žen, které měly incident přímo před očima, nechť kontaktují linku 158 a svým svědectvím přispějí k řádnému objasnění věci,“ dodal policejní mluvčí.


Autor: red

Hasiči vyprostili dvě osoby po nehodě na Jižní spojce

24. září 2022 v 16:50

Hasiči ze dvou stanic zasahovali v pátek 23. září od 12:01 hodin v Praze 10, na Jižní spojce v oblasti Záběhlic, u nehody kamionu a dodávky. Informoval o tom mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Další články
Nahoru