dnes
Středa - oblacno
29°C
zítra
Čtvrtek - prehanky-dest
28°C
pozítří
Pátek - bourky
24°C
Pražské krimi

Vytrhl dívce mobil z ruky a utíkal do tunelu metra

Včera pár minut před dvacátou hodinou přijali operátoři linky tísňového volání oznámení o krádeži, ke které došlo na peronu metra Karlovo náměstí.

Mladý muž přiběhl k dívce, která při čekání na metro telefonovala, mobil jí sebral přímo od ucha a utekl s ním do tubusu metra trasy B. Operátor tísňové linky se spojil s pracovníky dopravního podniku a na trase zastavili provoz.

Pak následovalo pátrání po mladíkovi, kterého se podařilo vypátrat a zadržet po přibližně jedné hodině i s odcizeným telefonem.

Provoz metra byl obnoven přibližně pět minut po jednadvacáté hodině.

Celou událost policisté prošetřují pro podezření z trestného činu krádež, za což podezřelému šestadvacetiletému mladíkovi v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru