dnes
Sobota - prehanky-dest
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražský život

Vystupte z řady. Na jarním Holešovice Fashion Marketu

Holešovice Fashion Market, největší český trh nezávislé módy, šperků a designu, se uskuteční od pátku 25. dubna až do neděle 27. dubna v Pražské tržnici v Holešovicích.  Ke dvěma halám plných prodejců se na osmém dílu marketu připojí poprvé hala třetí, tzv. Newcomer's Hall, ve které se představí noví vystavovatelé a prodejci. Výběrový trh Holešovice Fashion Market tak opět nabídne to nejlepší z české a slovenské tvorby a designu.

Čtvrtá holešovická hala bude patřit chill-out zóně s barem s posezením a občerstvením. Návštěvníky čekají v rámci pestrého doprovodného programu módní přehlídky, na kterých představí návrháři nové kolekce pro jaro/léto 2014. Po dobu konání marketu budou na místě hrát DJs a těšit se můžete i na další hudební a taneční představení.

fashion-market-nahled Vstup zdarma, děti a pejsky s sebou

Vstup na Holešovice Fashion Market je zdarma a bez bariér. Děti i mazlíčci jsou vítáni. Prodloužená doba konání marketu poskytne pohodlí k nákupu nejen pro rodiny s dětmi. K dispozici bude dětský koutek a hlídaná šatna s kočárkárnou.

Osmý Holešovice Fashion Market pořádají módní značky Lovemusic a Plazmalab. Akce je součástí projektu Nové trhy s cílem sdružovat módní výběrové trhy s originálními výrobky, podpořit lokální tvůrce a vytvořit alternativu k současnému anonymnímu stylu velkoobchodů. Trh se tak stává společenskou událostí, kde se mohou návrháři a zákazníci setkávat tváří v tvář a sdílet tak inspirativní a kreativní prostředí.

Podpora pro nováčky

Novinkou na jarním marketu je sekce Newcomer's Hall, podporující všechny nové prodejce, návrháře a designéry, kteří se na Holešovice Fashion Market přihlásí poprvé. Pro všechny nováčky je připravena zvýhodněná nabídka prodejního místa. Důvodem je snaha oživit trhy novou, zajímavou nabídkou originálních výrobků.

Na minulý díl marketu se přihlásilo rekordních 194 prodejců, z toho 50 nových značek, ze kterých bylo pečlivě vybíráno. Termín uzávěrky přihlášek pro prodejce je do 16. března.

Bližší informace a přihlášky naleznete na webových stránkách www.novetrhy.cz. Místo konání: Holešovice, Pražská tržnice, haly č. 7 a 8, Bubenské nábř. 306/13

Otevírací doba:

Pá 25.4.2014: 12:00 – 21:00

So 26.4.2014: 10:00 – 21:00

Ne 27.4.2014: 10:00 – 17:00

Více na: www.novetrhy.cz, www.holesovicefashionmarket.cz, https://www.facebook.com/holesovicefashionmarket,  https://www.facebook.com/events/758019620893428/

 

 

 

 


Další články
Nahoru