dnes
Pátek - prehanky-dest
30°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
18°C
pozítří
Neděle - polojasno
20°C
Výstaviště v Letňanech už chytá podzimní veletrhy
Foto: ABF

Výstaviště v Letňanech už chytá podzimní veletrhy

Zatímco jarní sezonu největších veletrhů v metropoli nečekaně utnula koronavirová pandemie, ta podzimní se už s velkým nadšením připravuje. Jednou z prvních akcí bude jubilejní veletrh FOR DECOR & HOME, který již tradičně představí ty největší hity ze světa dekorací, dárků a všeho, čím je možné si vyšperkovat domov.

for-decor-home-2020-1_1 Veletrh dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME bude jedním z úvodních bodů bohatého podzimního veletržního programu největšího pražského organizátora veletržních akcí a výstav, společnosti ABF. Akce představí to nejlepší z oboru již podesáté. Veletrh se bude konat v PVA EXPO PRAHA ve dnech 10. až 12. září v nových výstavních halách 3. a 4. Na jaké novinky se můžete těšit? Přestože jsou primárním zaměřením tohoto veletrhu vánoční kontrakty, nechybí ani celoroční sortiment a bohatá škála dárkového zboží.

Mezi vystavovatele se pravidelně řadí nejvýznamnější čeští výrobci, velkoobchody i exkluzivní dovozci. Jako jediná akce svého druhu v České republice umožní obchodníkům a odborníkům včas objednat zboží pro předvánoční trh. O zajímavé produkty a doprovodný program nepřijdou ani návštěvníci z řad široké veřejnosti.

Svíčky, koše, živé kytky
for-decor-home-2020-2_1 Mezi nezbytný vánoční i celoroční dekorativní sortiment patří bezesporu svíčky. Na veletrhu je představí renomovaná česká firma LIMA, která nabízí nejširší sortiment ze všech výrobců svíček v České republice. K vidění budou zdobené interiérové svíčky, kostelní svíčky, svíčky pro gastronomii, svatební a jubilejní svíčky, reklamní svíčky, hobby program a v neposlední řadě hřbitovní svíčky. Pozornost vzbuzují také výrobky pletené z vrbového proutí MOREX. K nejprodávanějšímu sortimentu stále patří klasické užitkové a nákupní koše v různých velikostech a tvarech pro různá využití. Firma je také specialistou na sezonní dekorace, což je současně hlavní náplní celé veletržní nabídky. Veletrh bude i plný živý květin z celého světa. Představí se tu totiž společnost KLIA CZ, která zajišťuje dovozy řezaných a hrnkových květin z největší květinové burzy v Aalsmeeru v Nizozemí. Firma se zabývá i sezonními dekoracemi, jejich profesionální aranžmá je dokonalým souladem živých květin s interiérovými prvky.

Originální dárky
Svou podzimní premiéru v Letňanech bude mít známá česká firma NEKUPTO specializovaná na dárkové zboží, které vyrábí na míru jak klientům, tak pro různé příležitosti. K nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším patří expozice MIX-TEE. Ta návštěvníkům dokáže, že čaje nemusí být pouze nejchutnější a nejkvalitnější, ale že mohou být i nejkrásnější – a to v podobě dárkových čajů BASILUR, jejichž lákavé obaly se po spotřebování čajů stanou atraktivní dekorací. Veletrh FOR DECOR & HOME proběhne v souběhu s veletrhy HODINY A KLENOTY a SBĚRATEL. Více informací o veletrhu najdete na www.fordecor.cz.


Kvůli účinkům léčby se Máje změnil vzhled obličeje, přibrala a musela trpět narážky na svůj vzhled

6. července 2020 v 16:37

Zdravotní problémy Máju (37) trápily už od střední školy. „Špatně se mi dýchalo a pořád jsem pokašlávala,“ vzpomíná. Plicní lékař jí sdělil, že zřejmě přechodila zápal plic, ale pro jistotu ji poslal na další vyšetření. Dle nich pak Máje diagnostikoval systémový lupus erythematodes a předepsal jí...

Kampaň V Praze jako doma pomůže cestovnímu ruchu

24. června 2020 v 08:00

Internetový portál www.vprazejakodoma.cz prezentující program podpory cestovního ruchu s názvem V Praze jako doma byl včera spuštěn. Hlavní město od něj očekává zmírnění fatálních ekonomických následků koronavirových opatření pro turismus v metropoli. V Praze totiž činí škody v oblasti cestovního...

Na Proseku se stále testuje, Praha 9 přispívá občanům na vyšetření

20. června 2020 v 09:48

Praha 9 v kooperaci s laboratořemi GHC Genetics přistoupila k rozšíření otevíracích dnů v odběrovém stanu COVID, umístěném před poliklinikou Prosek, kde se testuje pomocí PCR na onemocnění covid-19. Zároveň se zde vyhodnocují protilátky a zjišťuje, jestli organismus onemocnění...

Další články
Nahoru