dnes
Neděle - jasno
12°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
10°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
15°C
Výstaviště v Letňanech už chytá podzimní veletrhy
Foto: ABF

Výstaviště v Letňanech už chytá podzimní veletrhy

Zatímco jarní sezonu největších veletrhů v metropoli nečekaně utnula koronavirová pandemie, ta podzimní se už s velkým nadšením připravuje. Jednou z prvních akcí bude jubilejní veletrh FOR DECOR & HOME, který již tradičně představí ty největší hity ze světa dekorací, dárků a všeho, čím je možné si vyšperkovat domov.

for-decor-home-2020-1_1 Veletrh dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME bude jedním z úvodních bodů bohatého podzimního veletržního programu největšího pražského organizátora veletržních akcí a výstav, společnosti ABF. Akce představí to nejlepší z oboru již podesáté. Veletrh se bude konat v PVA EXPO PRAHA ve dnech 10. až 12. září v nových výstavních halách 3. a 4. Na jaké novinky se můžete těšit? Přestože jsou primárním zaměřením tohoto veletrhu vánoční kontrakty, nechybí ani celoroční sortiment a bohatá škála dárkového zboží.

Mezi vystavovatele se pravidelně řadí nejvýznamnější čeští výrobci, velkoobchody i exkluzivní dovozci. Jako jediná akce svého druhu v České republice umožní obchodníkům a odborníkům včas objednat zboží pro předvánoční trh. O zajímavé produkty a doprovodný program nepřijdou ani návštěvníci z řad široké veřejnosti.

Svíčky, koše, živé kytky
for-decor-home-2020-2_1 Mezi nezbytný vánoční i celoroční dekorativní sortiment patří bezesporu svíčky. Na veletrhu je představí renomovaná česká firma LIMA, která nabízí nejširší sortiment ze všech výrobců svíček v České republice. K vidění budou zdobené interiérové svíčky, kostelní svíčky, svíčky pro gastronomii, svatební a jubilejní svíčky, reklamní svíčky, hobby program a v neposlední řadě hřbitovní svíčky. Pozornost vzbuzují také výrobky pletené z vrbového proutí MOREX. K nejprodávanějšímu sortimentu stále patří klasické užitkové a nákupní koše v různých velikostech a tvarech pro různá využití. Firma je také specialistou na sezonní dekorace, což je současně hlavní náplní celé veletržní nabídky. Veletrh bude i plný živý květin z celého světa. Představí se tu totiž společnost KLIA CZ, která zajišťuje dovozy řezaných a hrnkových květin z největší květinové burzy v Aalsmeeru v Nizozemí. Firma se zabývá i sezonními dekoracemi, jejich profesionální aranžmá je dokonalým souladem živých květin s interiérovými prvky.

Originální dárky
Svou podzimní premiéru v Letňanech bude mít známá česká firma NEKUPTO specializovaná na dárkové zboží, které vyrábí na míru jak klientům, tak pro různé příležitosti. K nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším patří expozice MIX-TEE. Ta návštěvníkům dokáže, že čaje nemusí být pouze nejchutnější a nejkvalitnější, ale že mohou být i nejkrásnější – a to v podobě dárkových čajů BASILUR, jejichž lákavé obaly se po spotřebování čajů stanou atraktivní dekorací. Veletrh FOR DECOR & HOME proběhne v souběhu s veletrhy HODINY A KLENOTY a SBĚRATEL. Více informací o veletrhu najdete na www.fordecor.cz.


Kurz: Silní rodiče - silné děti

24. září 2020 v 08:25

Jak zvládnout emoce dítěte i svoje vlastní poradí kurz, který se koná od 19. října.

Bulovka otevírá specializované Očkovací centrum

23. září 2020 v 08:58

Nové Očkovací centrum v pražské Nemocnici Na Bulovce vzniklo při Klinice infekčních, tropických a parazitárních nemocí. Svoji činnosti zahájilo 22. září a nabízí individuální přístup k očkování standardních i rizikových pacientů, včetně poradenství a odborných...

Den zdraví 2020: Víš, jak vidíš?

21. září 2020 ve 12:01

Osvětovou akci Den zdraví se Praha 13, vzhledem k opatřením spojeným s onemocněním covid-19, rozhodla realizovat v alternativním formátu rozdělenou do samostatných programů.

Ve sbírce k charitativnímu běhu se podařilo vybrat pro nemocného Richarda 50 000 korun

17. září 2020 ve 14:04

Z pražského Výstaviště Praha včera v rámci Epi©Runu odstartovalo více než 60 závodníků a ve sbírce se podařilo vybrat přibližně 50 000 korun.

Při akci Prahy 4 Den zdraví byl zájem o prevenci

17. září 2020 ve 13:35

Věnujte „10 minut svému zdraví“, to bylo heslo veřejné akce pod názvem Den zdraví, kterou pořádala Městská část Praha 4 ve spolupráci s Thomayerovou nemocnicí (TN). Událost se konala v úterý 15. září u OC Arkády a pro účastníky byl připraven pestrý program plný prevence, vyšetření, osvěty a...

Praha 13: Víte, jak vidíte?

16. září 2020 ve 12:49

Jak jste na tom se zrakem si můžete zkontrolovat zdarma na speciálním přístroji. Testovat se bude 23. září mezi 13. a 17. hodinou před radnicí třinácté městské části na Slunečním náměstí.

Další články
Nahoru