dnes
Neděle - snih
2°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - polojasno
5°C
Výstavba mostu způsobí na Jižní spojce další omezení
Jižní spojka. Ilustrační foto: ŠJů / Wikimedia Commons

Výstavba mostu způsobí na Jižní spojce další omezení

V souvislosti s výstavbou nového mostu v ulici Ke Garážím si musí řidiči od neděle zvyknout na nové omezení na Jižní spojce. To potrvá až do konce listopadu.

Od neděle 7. července začne platit dopravní omezení na Jižní spojce v úseku ulic Ke Garážím – Sliačská. Bude uzavřen pravý jízdní pruh ve směru na Prahu 5 a rovněž pravý jízdní pruh na Prahu 10. Toto opatření potrvá až do 13. listopadu letošního roku.

V rámci této etapy prací na dopravní tepně Prahy bude v noci z 9. července (od 22 hodin) na 10. července (do 05 hodin) provoz na Jižní spojce veden pouze jedním jízdním pruhem ve směru z Prahy 10 na Prahu 5. V případě potřeby bude platit stejné opatření v noci z 10. července na 11. července.

Z důvodu opravy bude rovněž omezen provoz na nájezdové rampě vedoucí z Jižní spojky do garáží dopravního podniku Kačerov, objektu ZAPA beton a čerpací stanice Shell. Příjezd k těmto objektům bude možný pouze z ulice 5. května.

Nájezdová rampa bude částečně uzavřena od 8. do 9. července. Od 10. července do 2. srpna bude za směru od Jižní spojky uzavřena.


Praha 2: Údržba chodníků v zimě

3. ledna 2018 ve 13:12

Radnice Prahy 2 bude pro zimní sezonu  2017/18  zajišťovat schůdnost na chodnících, které jsou zařazeny ve vyhlášce hl. m. Prahy mezi neudržované komunikace.

Další články
Nahoru