dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražská kultura

Výstava: Wan-Tai-Die In

Dvě mladé autorky Zuzana Růžičková a Petra Navrátilová vystavují v Galerii 9 od 12. ledna do 4. února. Název výstavy je slovní hříčka vzniklá přeskládáním názvu dvou zemí – Taiwanu  a Indie.

Autorky se inspirovaly cestami do těchto exotických zemí. Zuzana vystaví prostorovou instalaci vejířů, dřevorytů a techniku gázotisku.

Petra, která pracovala na záchraně maleb v klášteře v Ladakhu, představí své velkoformátové malby (akryl, spray, olej), inspirované tímto místem.

Galerie 9 – přízemí vysočanské radnice Sokolovská 324/14, Praha 9, pondělí až čtvrtek 10:00 – 19:00.

Vstup volný.


Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

Včera ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

Včera v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru