dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C
Víkendové tipy

Výstava: Pěvečtí mistři našich zahrad

Zahrady připomínají koncert. O „hudbu“ se starají opeření zpěváci, některé z nich najdete na tradiční výstavě od 23. ledna do 28. února v Botanické zahradě v Troji.

Seznámíte se s těmi nejlepšími mistry jako je slavík obecný, sedmihlásek hajní nebo drozd zpěvný, který se z pražských zahrad vytrácí. Čekají na vás zajímavé informace a fotografie pořízené našimi předními ornitology.

Kdo se chce o pěvcích dozvědět ještě více, může 28. 1. od 17:30 přijít na přednášku Jaroslava Škopka, který bude povídat o pěveckých mistrech na našich zahradách.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru