dnes
Pátek - jasno
25°C
zítra
Sobota - zatazeno
31°C
pozítří
Neděle - prehanky-dest
30°C
Výstava Hodiny a Klenoty: Svět krásy, šarmu a luxusu
Na Výstavišti v Holešovicích najdete od 13. do 15. září šperkařské a hodinářské umění. Foto: hodinyaklenoty.cz

Výstava Hodiny a Klenoty: Svět krásy, šarmu a luxusu

Krása, elegance, ladnost… i tak by se dalo jednoduše shrnout šperkařské a hodinářské umění. A právě jedinečná mistrovská práce z této oblasti bude představena 13. až 15. září na Výstavišti v Holešovicích. V tomto termínu se totiž koná kontraktační a prodejní výstava Hodiny a Klenoty s bohatým doprovodným programem. 

Unikátní šperky a hodinky budou k vidění na již 27. mezinárodní výstavě Hodiny a Klenoty, která nabídne přehlídku toho nejlepšího, co firmy z oboru hodinek, hodin, klenotů, autorských šperků, bižuterie, minerálů a dalších souvisejících produktů na trhu nabízejí. Těšit se můžete na prezentace renomovaných domácích i zahraničních značek a bohatý doprovodný program během všech tří výstavních dní.

Přijďte si vyrobit vlastní šperk
hodiny-a-klenoty-3 Doprovodný program během bude bohatý a rozmanitý. Návštěvníci mohou například využít služeb hodináře, který jim zdarma provede tlakovou zkoušku vodotěsnosti hodinkového pouzdra či změří baterii. Svaz výrobců skla a bižuterie nabízí možnost vyrobit si vlastní šperk s pomocí designera za režijní cenu materiálu. Puncovní úřad nabízí možnost nechat si na počkání určit obsah drahých kovů ve špercích za použití jak klasických metod, tak i s využitím nejmodernějších měřících metod. Nebude chybět kvalitní hodnocení diamantů podle mezinárodních standardů, určování drahokamů volných i ve šperku či odhad velkoobchodní či maloobchodní ceny kamene nebo šperku.

Noblesa, volnost, nové tisíciletí
Milovníci módy by si neměli nechat ujít zajímavé módní přehlídky. Rok 2018 je ve znamení výročí vzniku Československa, a tak i módní přehlídka dostala název 100 let inspirace. Ve třech tématech Noblesa let třicátých, Volnost šedesátek a Nové tisíciletí představí svoji kreativitu 18 týmů bižuterních a šperkařských firem, módních salonů a odborných škol.

Zahrajte si o hodinky
K lákadlům výstavy Hodiny a Klenoty bude určitě patřit i soutěž o luxusní hodinky v celkové hodnotě 60 000 korun. Losování proběhne každý den v 15 hodin a soutěžit se bude například o dámské hodinky SPHERE 40 Q či o dámské hodinky navržené módní návrhářkou Beatou Rajskou, PRIM BEATA 36 Q.

Více podrobností najdete na www.hodinyaklenoty.cz.

hodiny-a-klenoty-2
V Krči byla představena zrekonstruovaná klinicko-farmakologická jednotka

20. června 2019 ve 12:49

Pro zástupce farmaceutických společností a odborné veřejnosti byla v pondělí 17. června v Thomayerově nemocnici představena nově zrekonstruovaná Klinicko-farmakologická jednotka. Slavnostní otevření zahájil doc. MUDr. Zdeněk Beneš, CSc., ředitel nemocnice a vedoucí lékař jednotky MUDr. Jiří...

Co nás zaujalo? Tipy, které si zaslouží i vaši pozornost

19. června 2019 ve 12:53

Počasí se mění, trendy jsou proměnlivé a novinek neustále přibývá. Přinášíme inspiraci v podobě aktuálních trendů v módě, zdravém životním stylu, technologiích, ale i designu, které by vám neměli uniknout.

Další články
Nahoru