dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - polojasno
3°C
Sorry, ale vozíčkáři si sedí za svým! Výstava černého humoru podpoří dostavbu ústavu
Ilustrační foto: sxc.hu

Sorry, ale vozíčkáři si sedí za svým! Výstava černého humoru podpoří dostavbu ústavu

O tom, že i lidé se zdravotním postižením mají černý humor, se můžete přesvědčit na výstavě vtipů, která bude k vidění v galerii Atrium na Žižkově od 20. března do 18. dubna.

Na výstavě budou k vidění vtipy Doušy, Fefíka, Hrdého, Koštíře, Rakuse, Setíka a Vrány, kreslířů z legendárního časopisu Sorry.

Jako čestný host vystoupí na vernisáži 19. března od 18 hodin kapela The Tap Tap, složená z tělesně studentů s tělesným postižením a absolventů škol pražského Jedličkova ústavu.

nacerno-pozvanka-nahled Výstava podporuje sbírku na dostavbu tohoto ústavu a celou akci pořádá Občanské sdružení Tap společně s městskou částí Praha 3.

Akce se koná pod záštitou starostky Prahy 3 Vladislavy Hujové. Koncertní a výstavní síň Atrium sídlí na adrese Čajkovského 12/12a v Praze 3, 150 metrů od žižkovské věže.


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

24. listopadu 2017 v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru